Coś specjalnego dla miłośników złotego trunku - Piwne SPA

Drodzy Państwo, w Karcie Tatrzańskiej teraz coś specjalnego dla miłośników złotego trunku!

 

Zapraszamy do Piwnego Spa!

 

Jeśli spacerujesz po Krupówkach, warto udać się pod numer 77, a tam czekają na Ciebie już same przyjemności - kąpiele w piwie (degustacja również jest możliwa), rytuały na ciało, peelingi czy masaże relaksacyjne!

 

Piwną kąpiel można odbyć samotnie, bądź w towarzystwie - w zależności od wybranego pakietu. Trunek wykorzystywany podczas zabiegu to naturalne piwo kąpielowe, bogate w chmiel, słód i drożdże, czyli składniki stosowane od lat zarówno w kosmetologii, ziołolecznictwie, jak i medycynie naturalnej. Kąpiel poprawia samopoczucie, zdrowie i urodę oraz pozytywnie wpływa na kondycję skóry. Co więcej, uspokaja, pobudza pracę serca, otwiera pory i obniża ciśnienie krwi. Rytuał rozpoczyna się od seansu w saunie infrared, następnym etapem jest kąpiel w drewnianej bali i degustacja piwa przyrządzanego według tradycyjnych receptur. Całość kończy się relaksem na drewnianym łożu.

 

To wyjątkowe miejsce oferuje swoim Gościom znacznie więcej przyjemności.

 

Pakiet Vip daje możliwość wyboru spośród trzech rodzajów kąpieli - w piwie, w kozim mleku (ma właściwości głęboko nawilżające i natłuszczające skórę) oraz w winie (przeciwdziała skutkom starzenia się skóry, pomaga redukować tkankę tłuszczową i cellulit). Do tego Goście mogą konsumować piwo beż żadnych ograniczeń!

 

Piwne Spa na Krupówkach to oryginalne miejsce na mapie atrakcji Zakopanego. Tutaj relaks spa łączy się z aromatem piwa, dając niesamowite odprężenie po górskich wędrówkach. Zabiegi organizowanie są w piwnicach wystylizowanych na wzór starego browaru co nadaje miejscu wyjątkowego uroku.

 

Serdecznie zapraszamy! Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

 

Zniżka z Kartą Tatrzańską

15% na wszystkie kąpiele i zabiegi

 

Lokalizacja

Krupówki 77

34-500 Zakopane

 

Kontakt

514 313 308

www.piwnespa.pl

Nasi partnerzy