Dołącz do Nas i zostań Partnerem Karty Tatrzańskiej! Edycja Zimowa 2017/2018

 

Zainteresowanie Kartą Tatrzańską wśród turystów i obiektów noclegowych wzrasta z dnia na dzień! W ciągu ostatnich dwóch miesięcy liczba obiektów wzrosła względem ubiegłego roku, ponad trzykrotnie! W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z potencjalnymi Partnerami Karty Tatrzańskiej, które w swoim obiekcie chcą zaoferować zniżki na usługi dla turystów posiadających Kartę.

Jeśli chcesz, aby również i Twoja atrakcja znalazła się w Programie Rabatowym Karta Tatrzańska, nie zwlekaj i odezwij się do nas już dziś!

Zapewniamy promocję w skali ogólnopolskiej, dostęp do Klientów przybywających na terenie całego regionu Podhala, a nie tylko w danej miejscowości, zamieszczenie atrakcji na stronie Karty Tatrzańskiej oraz promocję na profilu Facebooka, a przede wszystkim zwiększenie liczby odwiedzających Klientów. Dodatkowo Atrakcja zostanie zamieszczona na specjalnie przygotowanych ulotkach informacyjnych dla Turystów (nakład ok. 200 000 w wersji polskiej i angielskiej).

 


Obecnie przygotowujemy Edycję Zimową 2017/2018 (start grudzień 2017) .
 

Zapraszamy wszystkie obiekty chcące zostać Partnerami Karty Tatrzańskiej, nie tylko z Zakopanego, ale również z mniejszych miejscowości.

 

Pamiętaj, udział w Programie jest całkowicie darmowy.

 

Chcesz znać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu pod adresem: info@kartatatrzanska.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 18 521 38 30.

  

 

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 


Nasi partnerzy