info@kartatatrzanska.pl

    Biuro 8:00-18:00 pn-pt +48 882 004 724

    +Infolinia 8:00-22:00 7 dni w tygodniu 18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Bungee Jumping Zakopane

Bungee Jumping Zakopane

Dane kontaktowe

Bungee Jumping Zakopane

Józefa Piłsudskiego 28B

34-500 Zakopane


T: +48 505 472 113

E: biuro@bungeezakopane.pl


www.bungeezakopane.pl

Zniżka na tę atrakcję

Rabat w wysokości 15% na skok pojedynczy (od ceny 140 zł) oraz tandemowy (od ceny 280 zł).

Opis atrakcji Bungee Jumping Zakopane

Bungee Jumping Zakopane to idealna propozycja dla osób pragnących rozładować swój stres, podnieść poziom adrenaliny, a przy okazji świetnie się bawić.

Tylko u nas macie szansę na skok w malowniczym Zakopanem z wysokości aż 90m . Jesteśmy jedynym punktem w Europie, który otrzymał Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 na prowadzenie skoków na gumowej linie bungee, co gwarantuje Wam wysoką jakość usług i bezpieczeństwo w trakcie skoku. Pracujemy na najwyższej jakości produktach renomowanych ?rm, które są gwarancją bezpieczeństwa skoczka. Nasz zespół to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotują Was do skoku i zrobią wszystko, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji i sprawią, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Nie prowadzimy rezerwacji, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia - nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub silnego wiatru. Bieżące informacje o skokach uzyskać można pod podanym numerem telefonu.

Dla zainteresowanych, przed skokiem istnieje możliwość zamówienia serii zdjęć ze skoku lub filmu z kamery GoPro, zabezpieczonej w dłoni skoczka, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę DVD. Na każdego skoczka czeka certyfikat, potwierdzający oddanie skoku.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie

×