info@kartatatrzanska.pl

    Biuro 8:00-18:00 pn-pt +48 882 004 724

    +Infolinia 8:00-22:00 7 dni w tygodniu 18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Fun Race Szczawnica

Fun Race Szczawnica

Dane kontaktowe

Fun Race Szczawnica

Jana Pawła II 54, Szlachtowa

34-460 Szczawnica


T: +48 501 724 216

E: biuro@funrace.pl


www.funrace.pl/lato

Zniżka na tę atrakcję

10% rabatu na spływy kajakowe i pontonowe

Opis atrakcji Fun Race Szczawnica

SPŁYWY KAJAKOWE NA DUNAJCU

Spływy kajakowe na Dunajcu to idealna propozycja dla osób chcących połączyć aktywny wypoczynek  z możliwością podziwiania krajobrazu pienińskiej przyrody. Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanej długości, które umożliwiają spływy kajakowe dla każdego poziomu zaawansowania. Profesjonalny, turystyczny sprzęt wraz z kompleksową obsługą zapewnia komfort wypoczynku i niezapomnianą zabawę na Dunajcu!

Istnieje możliwość zorganizowania spływu pod opieką instruktorów kajakarstwa górskiego, Mistrzów Polski w kajakarstwie górskim.

RAFTING - spływy pontonowe

Rafting to spływ specjalistycznym pontonem przeznaczonym do raftingu górskiego, spienionym nurtem górskiej rzeki. W trakcie trwania takiego spływu, każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Każdorazowo na pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu.

Rafting na Dunajcu lub rzece Poprad to przygoda, świetna zabawa z dawką adrenaliny. Malownicze okolice, piękne widoki oraz nurt górskiej rzeki, pozostaną na długo w pamięci uczestników. Atrakcje polecamy zarówno dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych jako element imprez integracyjnych jak również dla rodzin i osób lubiących aktywny wypoczynek.


SPRAWDŹ! Dlaczego warto skorzystać z usług FUNRACE?

Doświadczenie, czyli lata praktyki w zakresie świadczonych usług. Zaufaj profesjonalistom!

Team, czyli wykwalifikowana kadra, składająca się z instruktorów różnorodnych dyscyplin, ratowników GOPR, WOPR, Mistrzów Polski w kajakarstwie górskim, profesjonalistów, dostarczających dobrej, bezpiecznej zabawy.

Sprzęt, czyli nowoczesne kajaki oraz atestowane akcesoria, który sukcesywnie uzupełniamy i wymieniamy. Bezpieczeństwo jest  dla nas priorytetem!

Wygodna logistyka dojazdu i komfort wypoczynku ? przystań końcowa organizowanych przez nas spływów znajduje się w Szczawnicy ? ok. 100m od największego parkingu oraz w pobliżu góralskich restauracji!.

Kompleksowa obsługa ? zapewniamy przebieralnię po zakończonym spływie, a firmowe busy pozostają do dyspozycji uczestników w zakresie pozostawienia odzieży na przebranie.


PUNKT SPOTKAŃ W SZCZAWNICY? wyjazdy na spływy kajakowe i pontonowe - Parking samochodowy, ul. Flisacka


Ze względu na ograniczoną liczbę sprzętu wymagamy wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie

×