Fun Race Szczawnica

Opis atrakcji

SPŁYWY KAJAKOWE NA DUNAJCU
Spływy kajakowe na Dunajcu to idealna propozycja dla osób chcących połączyć aktywny wypoczynek  z możliwością podziwiania krajobrazu pienińskiej przyrody. Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanej długości, które umożliwiają spływy kajakowe dla każdego poziomu zaawansowania. Profesjonalny, turystyczny sprzęt wraz z kompleksową obsługą zapewnia komfort wypoczynku i niezapomnianą zabawę na Dunajcu!
Istnieje możliwość zorganizowania spływu pod opieką instruktorów kajakarstwa górskiego, Mistrzów Polski w kajakarstwie górskim.

RAFTING - spływy pontonowe
Rafting to spływ specjalistycznym pontonem przeznaczonym do raftingu górskiego, spienionym nurtem górskiej rzeki. W trakcie trwania takiego spływu, każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Każdorazowo na pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu.

Rafting na Dunajcu lub rzece Poprad to przygoda, świetna zabawa z dawką adrenaliny. Malownicze okolice, piękne widoki oraz nurt górskiej rzeki, pozostaną na długo w pamięci uczestników. Atrakcje polecamy zarówno dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych jako element imprez integracyjnych jak również dla rodzin i osób lubiących aktywny wypoczynek.

SPRAWDŹ! Dlaczego warto skorzystać z usług FUNRACE?
1. Doświadczenie, czyli lata praktyki w zakresie . świadczonych usług. Zaufaj profesjonalistom!

2. Team, czyli wykwalifikowana kadra, składająca się z instruktorów różnorodnych dyscyplin, ratowników GOPR, WOPR, Mistrzów Polski w kajakarstwie górskim, profesjonalistów, dostarczających dobrej, bezpiecznej zabawy.

3. Sprzęt, czyli nowoczesne kajaki oraz atestowane akcesoria, który sukcesywnie uzupełniamy i wymieniamy. Bezpieczeństwo jest  dla nas priorytetem!

4. Wygodna logistyka dojazdu i komfort wypoczynku - przystań końcowa organizowanych przez nas spływów znajduje się w Szczawnicy - ok. 100m od największego parkingu oraz w pobliżu góralskich restauracji!

5. Kompleksowa obsługa - zapewniamy przebieralnię po zakończonym spływie, a firmowe busy pozostają do dyspozycji uczestników w zakresie pozostawienia odzieży na przebranie.

PUNKT SPOTKAŃ W SZCZAWNICY? wyjazdy na spływy kajakowe i pontonowe - Parking samochodowy, ul. Flisacka.

Ze względu na ograniczoną liczbę sprzętu wymagamy wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Dane kontaktowe

Jana Pawła II 54, Szlachtowa

34-460 Szczawnica

+48 501 724 216

biuro@funrace.pl

www.funrace.pl/lato


Rabat

Rabat 15% na spływy kajakowe i pontonowe*. * Ze względu na ograniczoną liczbę sprzętu wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.  * Punkt spotkań w Szczawnicy - ul. Flisacka - parking samochodowy ( wyjazdy na spływy kajakowe i pontonowe )


Lokalizacja

Nasi partnerzy