Rejsy Gondolowe po Jeziorze Czorsztyńskim

Opis atrakcji

Jezioro Czorsztyńskie, położone jest w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, to jedna z największych atrakcji turystycznych Pienin. Jezioro o linii brzegowej o długości prawie 30km, powstało podczas budowy zapory wodnej na Dunajcu w Niedzicy.

Dziś oferuje możliwości nadwodnego wypoczynku: kąpieli, nurkowania, żeglowania, wędkowania.
Na jeziorem górują sylwetki dwóch średniowiecznych zamków - w Czorsztynie i w Niedzicy.

Oferujemy jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną możliwość rejsu gondolami pomiędzy naszymi przystaniami na dwóch trasach:
1. Trasa łącząca ruiny zamków w Czorsztynie i Niedzicy:
- kurs stały, odbywa się co 15 minut z Czorsztyna lub Niedzicy,
- to idealna okazja swobodnego zwiedzenia okolicy na obydwu brzegach Jeziora Czorsztyńskiego.
2. Trasa dookoła Jeziora Czorsztyńskiego:
- rejs rusza z minimum 8 osobami na pokładzie gondoli, czas rejsu to około 40 minut,
- daje możliwość zapoznania się z malowniczymi zatoczkami i plażami jeziora.

Nasze gondole "Czorsztynianki" kursują codziennie, od 1 maja do 30 września, w godzinach 9.00-18.00 w sezonie oraz 9.00-16.00 poza sezonem. Dysponujemy 6 gondolami, które jednorazowo mogą zabrać 72 osoby. Na gondolach można przewozić rowery, zwierzęta są mile widziane.

Po rejsie zapraszamy do naszej przystani. Przystań Jędruś w Czorsztynie oferuje wiele możliwości spędzenia czasu nad urokliwym Jeziorem Czorsztyńskim. Oprócz rejsów gondolami "Czorsztyniankami", istnieje możliwość wypożyczenia kajaków i rowerków wodnych oraz łódek dla wędkarzy.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wspaniały plac zabaw z jedynym w regionie wielkim statkiem pirackim - dmuchaną zjeżdżalnią. Drugi basen, przeznaczony dla dzieci do lat 12 również posiada zjeżdżalnię. Dodatkowe atrakcje to kule powietrzne i trampolina. Dla pasażerów gondoli wejście na plac zabaw jest gwarantowane w cenie biletu.

W Przystani znajduje się także mała gastronomia, gdzie można zakupić zimne i ciepłe napoje, przekąski, lody, słodycze. Do dyspozycji gości oddajemy ogródek z ławkami, parasolami chroniącymi przed słońcem i deszczem, wygodne leżaki oraz hamaki w zacienionym zagajniku.

Dane kontaktowe

Dojście do Przystani Statków, Przystań

34-436 Czorsztyn

+48 509 438 985

www.zalewczorsztynski.com


Rabat

Rabat 10% na bilety normalne i ulgowe na przepływy gondolowe między zamkami w Czorsztynie i Niedzicy + plac zabaw dla dzieci gratis!

Przystań "Jędruś", Port Gondoli

Rabat obowiązuje w terminie od 1 maja do 30 września 2020.


Lokalizacja

Nasi partnerzy