Rh Sport Wypożyczalnia Hulajnóg Monsterroller i Wypożyczalnia Rowerów

Opis atrakcji

Dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Pierwsza w Polsce wypożyczalnia pojazdów: Monsterroller, Stanleyrider, Mountainboard, Mountaincart, Monster Rower, Trettroller. Dlaczego nie skorzystać z wyciągu narciarskiego latem? Specjalnie dla naszych klientów uruchamiamy 3 - osobową kolej krzesełkową na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej.

Latem zapraszamy do naszych Sklepików Turystycznych w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej. Staramy się, by znalazło się w nich wszystko, co niezbędne przy wyprawach w góry. 

Organizujemy również imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych - wyprawy samochodami 4x4, paintball, wyprawy quadami, wycieczki piesze w góry, czy wycieczki rowerowe. Posiadamy wypożyczalnię nosideł dla dzieci, wypożyczalnię kijów Nordic Walking i Trekking, wypożyczalnie i serwis rowerów i quadów.

Naszym priorytetem jest to, by w maksymalny sposób uatrakcyjnić pobyt turysty na Podhalu, a swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które pragną aktywnie i w nowoczesny sposób zagospodarować swój wolny czas.

Dane kontaktowe

Środkowa 181B

34-405 Białka Tatrzańska

+48 666 317 212

rhsport@rhsport.pl

www.rhsport.pl


Rabat

Atrakcja dostępna wyłącznie w sezonie letnim.


Lokalizacja

Nasi partnerzy