Rh Sport Wypożyczalnia rowerów, skuterów i sprzętu turystycznego

Opis atrakcji

Wypożyczalnia rowerów, skuterów, kijów trekkingowych i nordic walking, nosideł turystycznych dla dzieci.

Oferujemy ponad 100 rowerów górskich wraz z wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do rowerowych szaleństw, takimi jak kaski czy ochraniacze, koszyki na zakupy, foteliki dla dzieci oraz przyczepki rowerowe. Nieodpłatnie dowozimy rowery w dowolne miejsce na terenie Białki Tatrzańskiej oraz Bukowiny Tatrzańskiej. Zajmujemy się również organizacją krajoznawczych wycieczek rowerowych z przewodnikiem. Teraz dostępne również skutery Piaggio.

Polecamy bardzo popularną formę aktywnego spędzania czasu - spacery trekkingowe oraz Nordic Walking. Oferujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnych kijów do chodzenia, a także usługę licencjonowanego instruktora Nordic Walking.

Nodisła turystyczne to najlepsze rozwiązanie dla rodziców planujących aktywnie spędzić czas w górach z dziećmi. Nasze nosidła są w pełni bezpieczne i doskonale sprawdzają się podczas długich wypraw.

Ideą, która towarzyszy nam jest całoroczna kompleksowa obsługa turystów na poziomie odpowiadającym światowym standardom równym zimowym kurortom europejskim. Oferta zimowa firmy to wypożyczalnie sprzętu narciarskiego o bardzo wysokim standardzie oraz kompleksowy serwis narciarski i sklepy z profesjonalną odzieżą sportową. Obiekty, w których w jednym miejscu można wypożyczyć sprzęt, kupić akcesoria, odzież, serwisować i przechować narty, a przede wszystkim - zasięgnąć fachowej informacji.

Dla wymagających dostępne są też narciarskie centra testowe, w których każdy może wypróbować najdroższe i najlepsze narty dostępne na polskim rynku. Dzięki temu zanim klient zdecyduje się na kupno nart, może je wcześniej przetestować i dobrać takie, które będą odpowiednie do jego umiejętności i możliwości.

Latem zapraszamy do naszych Sklepików Turystycznych w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej. Staramy się, by znalazło się w nich wszystko, co niezbędne przy wyprawach w góry. Pod stokiem Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej można wypożyczyć terenowe hulajnogi o nazwie Monsterroller. Organizujemy również imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych - wyprawy samochodami 4x4, paintball, wyprawy quadami, wycieczki piesze w góry czy wycieczki rowerowe.

Posiadamy wypożyczalnię nosideł dla dzieci, wypożyczalnię kijów Nordic Walking i Trekking, wypożyczalnie i serwis rowerów i quadów. Naszym priorytetem jest to, by w maksymalny sposób uatrakcyjnić pobyt turysty na Podhalu a swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które pragną aktywnie i w nowoczesny sposób zagospodarować swój wolny czas.

Dane kontaktowe

Środkowa 160

34-405 Białka Tatrzańska

+48 664 559 370

rhsport@rhsport.pl

www.rhsport.pl


Rabat

Atrakcja dostępna wyłącznie w sezonie letnim.


Lokalizacja

Nasi partnerzy