SkyFun - skoki spadochronowe

Opis atrakcji

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE

Skok w tandemie z 4000m z instruktorem to najprostszy sposób, aby poczuć się jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie ani szkolenie teoretyczne.

Po krótkim instruktażu twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko sie zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie, z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.

Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniu pokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszcze przez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie lądowanie odpowiada już instruktor.

Taki skok może być również początkiem drogi w twojej karierze spadochronowej gdzie następnym krokiem jest już szkolenie spadochronowe metodą AFF. Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na skoki samodzielne; chcesz zrobić komuś prezent, nie masz czasu na przygotowania teoretyczne czy badania lekarskie - skok tandemowy jest właśnie dla Ciebie. 

Dane kontaktowe

Bielsko Biała/Kaniów  BPTLPiI Park Lotniczy - Kóski 43, 43-512 Kaniów 

Lądowisko Chyżne  ul. Chyżnik 2 Chyżne, 34-480 Jabłonka

+48 697 593 483

info@skyfun.pl 

www.skyfun.pl


Rabat

Rabat 10% na skoki spadochronowe.
Wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny i rezerwacja.


Lokalizacja

Nasi partnerzy