info@kartatatrzanska.pl

+48 882 004 724

+18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie

Dane kontaktowe

Termy Chochołowskie

Chochołów 400


T: 781300301

E: biuro@chocholowskietermy.pl


www.chocholowskietermy.pl

Zniżka na tę atrakcję

Rabat 15% na bilet całodniowy oraz rabat 10% na pozostałe bilety.

Opis atrakcji Termy Chochołowskie

Chochołowskie termy to największy kompleks termalny na całym Podhalu. Czeka ją tu na Państwa mnogość atrakcji oraz duże baseny zewnętrzne.

W strefie basenowej znajdziemy 8 basenów z wodą termalną o temperaturze 36°C, 1 basen z wodą solankową o temperaturze 36°C, 2 baseny wewnętrzne termalne ze stanowiskami do masażu,
dwa baseny zewnętrzne z atrakcjami wodnymi (rwąca rzeka, dysze wodne), grotę solną, sauna sucha, a także basen pływacki.

Jeśli chodzi o strefę leczniczą, znajdą tu Państwo beczki termalne z surową, siarkową wodą termalną oraz basen termalny z wodą solankową jodowaną.

W kompleksie Chochołowskie Termy nie mogło zabraknąć również saunaurium. Dostępna jest tutaj widokowa Sauna fińska, sauna BIO z jałowcem, sauna sucha z młynem wodnym, łaźnia parowa, łaźnia aromatyczna, sauna na podczerwień, Góralska Chata (sauna sucha na tarasie widokowym).

Mogą Państwo skorzystać tutaj również ze Strefy Wellness&Spa, która posiada gabinet do kąpieli borowinowych i ziołowych, gabinet do zabiegów kosmetologicznych oraz gabinet masażu.

Zarówno w strefie mokrej jak i suchej znajdą Państwo zaplecze gastronomiczne, gdzie mogą Państwo skosztować regionalnych przysmaków.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie