info@kartatatrzanska.pl

    Biuro 8:00-18:00 pn-pt +48 882 004 724

    +Infolinia 8:00-22:00 7 dni w tygodniu 18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Termy Szaflary

Termy Szaflary

Dane kontaktowe

Termy Szaflary

Osiedle Nowe 20

34-424 Szaflary


T: +48 721 100 800

E: biuro@termyszaflary.com


www.termyszaflary.com

Zniżka na tę atrakcję

Rabat 20% (do 22 czerwca 2018) oraz rabat 15% (od 23 czerwca 2018) na bilety normalne 4,5h i całodzienne do strefy basenowej oraz 4,5h OPEN i całodzienne OPEN

Termy Szaflary Saunarium

Osiedle Nowe 20

34-424 Szaflary


T: 661 460 243

E: biuro@termyszaflary.com


www.termyszaflary.com

Zniżka na tę atrakcję

30 minut gratis do biletu 2,5 h na strefę saunarium.

Opis atrakcji Termy Szaflary

Termy Szaflary to kompleks rekreacyjny, w którym do dyspozycji Gości zostały oddane cztery baseny, napełnione wysoko-zmineralizowaną wodą termalną. Woda ta posiada najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych na całym Podhalu. Jej temperatura utrzymywana jest pomiędzy 30 - 38 °C. Znajdą tu Państwo dwa wewnętrzne oraz dwa zewnętrzne baseny, trzytorową rodzinną zjeżdżalnię, a także brodzik ze zjeżdżalnią dla dzieci. 

Baseny wyposażone są w bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery oraz urządzenia do masażu karku i części barkowej - z szerokimi i wąskimi strumieniami wody. Jednym słowem, znajdą tu Państwo wszystko, co niezbędne do przyjemnego hydromasażu. 


Dla tych, którzy są spragnieni prawdziwych wrażeń polecamy zjeżdżalnię o długości ponad 55 metrów.

W termach Szaflary zadbano o to, by każdy znalazł tutaj coś dla siebie, dlatego też mogą Państwo skorzystać z saunarium, gdzie dostępna jest:

- sauna sucha, w której temperatura waha się pomiędzy 75°C a 100 °C,
- sauna ziołowa, której początkowa temperatura wynosi 50°C i wzrasta do 90 °C,
2 sauny parowe,
- sauna na podczerwień, w której maksymalna temperatura wynosi 60 °C, idealna dla osób, nieprzepadających za wysokimi temperaturami w tradycyjnej saunie.

W strefie SPA możemy skorzystać z różnorakich masaży relaksacyjnych oraz masaży aromaterapeutycznych, podczas których doświadczymy niezwykłych doznań. Znajdziemy tutaj również zabiegi przygotowane specjalnie dla Pań. 

Po dniu pełnym wspaniałych wrażeń możemy skorzystać z oferty restauracji włoskiej oraz restauracji "mokrej", gdzie jedna serwuje przepyszne śródziemnomorskie dania, a druga prawdziwe specjały kuchni polskiej.

Opis atrakcji Termy Szaflary Saunarium

Saunarium w Termach Szaflary to idealne miejsce dla tych, który poszukują miejsca do odpoczynku i chwili relaksu. W tym miejscu możesz się naprawdę zrelaksować. Kompleks Termy Szaflary oferuje Państwu pięć wyjątkowych saun o najlepszych właściwościach. Znajdziemy tutaj:

Saunę suchą - zwaną także szwedzką, gdzie temperatura wynosi od 75-100° C, o wyjątkowo niskiej wilgotności, ok 10%. Ciało jest równomiernie nagrzewane przez piec, który również nie powoduje przegrzania wokół niego. Dzięki pobytowi w takiej saunie możemy się odprężyć, zredukować bóle mięśniowe oraz przyspieszyć proces leczenia. Nasz system immunologiczny się wzmacnia, co wspomaga walkę z przeziębieniem oraz grypą w początkowym stadium. Cały proces pocenia działa na organizm bardzo oczyszczająco, obniża także poziom cholesterolu oraz pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu.

Saunę ziołową - temperatura początkowa wynosi 50°C i wzrasta do maksymalnie 90°C. Gorące kamienie są polewane wodą z aromatem, po czym wytwarzana jest para, dzięki której wzrasta wilgotność powietrza do ok. 45%.

Saunę parową - (tzw. łaźnia rzymska) Temperatura w pomieszczeniu wynosi ok 40 - 50°C przy bardzo wysokiej wilgotności sięgającej nawet 100%.

Saunę parową - wraz z muzykoterapią oraz aromaterapią

Saunę na podczerwień - jest szczególnym rodzajem sauny, w której zamiast tradycyjnego pieca znajdziemy ceramiczny promiennik podczerwieni. W tej saunie temperatura wynosi maksymalnie 60°C, więc świetnie sprawdzi się dla osób, które nie mogą korzystać z sauny tradycyjnej z uwagi na wysoką temperaturę.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie

×