info@kartatatrzanska.pl

    Biuro 8:00-18:00 pn-pt +48 882 004 724

    +Infolinia 8:00-22:00 7 dni w tygodniu 18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Termy Gorący Potok

Termy Gorący Potok

Dane kontaktowe

Termy Gorący Potok

Osiedle Nowe 45

34-424 Szaflary


T: +48 727 52 52 52


www.goracypotok.pl

Zniżka na tę atrakcję

Rabat 20% (do 22 czerwca 2018) oraz rabat 10% (od 23 czerwca 2018) na bilety 2,5h oraz całodniowe normalne oraz bilety dziecięce do lat 18

Opis atrakcji Termy Gorący Potok

Termy Gorący Potok to prawdziwy raj i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Cały kompleks składa się z kilkunastu basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny wyposażone zostały w fontanny, masaże wodne, wodotryski, gejzery, a także zjeżdżalnie, które zapewniają wspaniałe wspomnienia nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Woda siarkowa posiada wiele leczniczych właściwości oraz pozwala zadbać o urodę. Wszystkie baseny zewnętrzne napełnione są wodą termalną o temperaturze od 34°C do 40°C. Co ciekawe, woda uzdatniana jest za pomocą lamp UV, dzięki którym do wody nie są już dodawane żadne substancje chemiczne, co zdecydowanie poprawia komfort zażywanych kąpieli. 

Do Państwa dyspozycji jest również strefa SPA&wellness, w której mogą Państwo zażyć kąpieli borowinowej w specjalnych kadziach. Kąpiel borowinowa to najpopularniejsza kąpiel lecznicza na świecie. Wspaniale detoksykuje, oczyszcza skórę, relaksuje, a także ujędrnia ciało. Borownina ma jeszcze wiele innych wspaniałych właściwości. W strefie SPA&wellness mogą Państwo skorzystać również z masaży oraz różnego rodzaju zabiegów kosmetologicznych. 

Gorący Potok pomyślał o wszystkich, dlatego też powstał tam również park linowy z trzema różnymi trasami, zapewniający frajdę osobom w każdym wieku. Dla najmłodszych udostępniona została dodatkowo bawialnia, w której każde dziecko będzie mogło poczuć się wyjątkowo. 

Po długich zabawach w basenach oraz innych atrakcjach, kompleks zaprasza do restauracji Beef Master, gdzie zjedzą Państwo najlepsze steki oraz przepyszne sushi! Druga restauracja, Bistro, oferuje pyszne burgery jagnięce i wołowe oraz pizzę.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie

×