info@kartatatrzanska.pl

+48 882 004 724

+18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Termy Gorący Potok

Termy Gorący Potok

Dane kontaktowe

Termy Gorący Potok

Osiedle Nowe 45

34-424 Szaflary


T: 727 52 52 52


www.goracypotok.pl

Zniżka na tę atrakcję

20% zniżki na bilety 2,5 h oraz całodniowe normalne oraz bilety dziecięce do lat 18 od aktualnego cennika

Opis atrakcji Termy Gorący Potok

"Termy Gorący Potok to prawdziwy raj i najlepsza zabawa. Cały kompleks składa się z kilkunastu basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny wyposażone zostały w fontanny, masaże wodne, wodotryski, gejzery, a także zjeżdżalnie, które zapewniają wspaniałe wspomnienia nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Woda siarkowa posiada lecznicze właściwości, która pozwala zadbać o zdrowie oraz urodę. Wszystkie baseny zewnętrzne napełnione są wodą termalną o temperaturze od 34°C do 40°C. To co ciekawe, woda uzdatniana jest za pomocą lamp UV, dzięki którym do wody nie są już dodawane żadne substancje chemiczne, co zdecydowanie poprawia komfort zażywanych kąpieli.
Do Państwa dyspozycji dostępna jest również strefa SPA&wellness, gdzie mogą Państwo zażyć kąpieli borowinowej w specjalnych kadziach. Kąpiele borowinowe to najpopularniejsze kąpiele lecznicze na świecie. Wspaniale detoksykuje, oczyszcza skórę, relaksuje a także ujędrnia ciało. Borownina na jeszcze wiele innych wspaniałych właściwości. W strefie tej mogą Państwo skorzystać również z masaży oraz wszelkich zabiegów kosmetologicznych.
Gorący Potok pomyślał o wszystkich, dlatego też powstał tam też park linowy z trzema równymi trasami, który zapewnia frajdę nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Dla tych najmłodszych zapewniona została bawialnia, gdzie każde dziecko będzie mogło czuć się wyjątkowo.
Po długich zabawach w basenach oraz różnych atrakcjach kompleks zaprasza do restauracji Beef Master, gdzie zjedzą Państwo najlepsze steki oraz przepyszne sushi! Druga restauracja, Bistro, oferuje pyszne burgery jagnięce oraz wołowe oraz pizzę. "

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie