Bikedoo Adventure

Opis atrakcji

BIKEDOO - wypożyczalnia rowerów elektrycznych - ebike w Zakopanem - wycieczki jednodniowe rowerowe po Zakopanem i Podhalu. Start z centrum Zakopanego każdego dnia - rowery górskie, enduro, MTB, szosowe, miejskie i rowery elektryczne.

Dlaczego wybrać rower elektryczny?
Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!

Jak to działa?

Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki.

Dane kontaktowe

Nowotarska 27B

34-500 Zakopane

+48 609 697 444

info@bikedoo.pl

www.bikedoo.pl


Rabat

20% rabatu na wypożyczenie rowerów elektrycznych


Lokalizacja

Nasi partnerzy