KIDS Park Janosika

Opis atrakcji

Park Janosika to sala zabaw jakiej Zakopane jeszcze nie miało - ponad 700m2 powierzchni, nowoczesność, bezpieczeństwo i wspaniale zrealizowany pomysł. Wszystko po to, by zapewnić doskonałą zabawę dzieciom i chwilę relaksu rodzicom.

Ten wewnętrzny plac zabaw ma wszystko o czym marzą maluchy. Zdecydowanym atutem zarówno dla mieszkańców jak i turystów jest lokalizacja - Park Janosika znajduje się w samym centrum miasta, na Krupówkach. Tu króluje Janosik - nie tylko w malunkach i nazwie, ale i podczas zabawy - tor pontonowy, mnóstwo kładek i przeszkód do zdobycia dla małych odkrywców. Sala zabaw Janosika to świetny pomysł na spędzenie czasu dla całej Rodziny - zarówno latem jak i zimą, w pogodę i niepogodę.

Zabierz swoje dzieci do Parku Janosika - daj im radość i zrelaksuj się. Wykorzystaj ten czas we dwoje lub umów się ze znajomymi, kiedy Twoje dziecko jest pod dobrą opieką i spędza niezapomniane chwile z rówieśnikami.
Doskonała zabawa wzmaga apetyt Znajdują się tutaj dwie kawiarnie. Kawiarnia Janosik z pyszną kawą, herbatą i słodkościami oraz ECO bar Maryna ze świeżo wyciśniętymi sokami, smoothies i zdrowymi przekąskami.
Pomyślano również o najmniejszych pociechach tworząc specjalną strefę z miękkimi zabawkami.

Park Janosika jest wyjątkowym miejscem na zakopiańskiej mapie atrakcji dla dzieci.
Dzięki Karcie Tatrzańskiej otrzymujesz RABAT na bilet wejściowy.

Dane kontaktowe

ul. Krupówki 14a

34-500 Zakopane

+48 723 200 007

info@janosik.pl

www.janosik.pl


Rabat

Rabat 20% na wejście do sali zabaw dla dzieci.


Lokalizacja

Nasi partnerzy