info@kartatatrzanska.pl

    Biuro 8:00-18:00 pn-pt +48 882 004 724

    +Infolinia 8:00-22:00 7 dni w tygodniu 18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Restauracja Krajobrazy

Restauracja Krajobrazy

Dane kontaktowe

Restauracja Krajobrazy

Budzowa 45G

34-531 Murzasichle


T: +18 533 05 56


www.kopieniec.pl/restauracja-krajobrazy/restauracja

Zniżka na tę atrakcję

Rabat 15% na wszystkie dania z karty

Opis atrakcji Restauracja Krajobrazy

Restauracja Krajobrazy ma zaszczyt zaprosić na niesamowitą podróż szlakami tradycyjnych smaków w nowoczesnej odsłonie. Dania, które chcemy przedstawić to kompozycja świeżych i sezonowych produktów. Zapierający dech widok na panoramę Tatr pozwoli ukoić ducha, a kuchnia zadba o Twoje kubki smakowe.


Dania, którymi szczególnie chcielibyśmy Państwa zainteresować to:

- Moskol z pasternaku z borowikiem i chipsami z kiełbasy podhalańskiej

Danie zostało skomponowane ze składników, które możemy pozyskać z naszych podhalańskich terenów. Jego głównym składnikiem jest pasternak - warzywo zapomniane, które zaczyna powoli wracać na nasze stoły, dzięki swoim walorom smakowym bardzo dobrze łączy się z pozostałymi składnikami. Tworząc takie dania chcemy przybliżyć Państwu produkty i dania przygotowywane przed wielu laty.

- Zupa z pstrąga z pomidorem i ravioli z pstrągiem wędzonym

Następną propozycją jest zupa z pstrąga, który jest najbardziej popularną rybą na naszym terenie. Jest ona przygotowywana na sposób włoski, dzięki dodaniu do niej pomidorów i pierożków ravioli. Jest to swoisty ukłon w stronę Włochów którzy mieli wielki wpływ na powstanie oscypka. Mało kto wie, że wiele lat temu wypasali oni owce w naszych górach ucząc górali serowarstwa.

- Wiener Schnitzel z młodymi ziemniakami młoda zasmażaną kapustą

Królujący na austriackich stołach, mocno rozbity i smażony na głębokim tłuszczu kotlet stał się częścią naszej karty, tak jak nasz region stał się niegdyś częścią cesarstwa. Choć czasy Galicji minęły, smaki takich właśnie tradycyjnych potraw są wspomnieniem tamtych czasów.


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej restauracji. Rodzinny obiad, kolacja we dwoje a może ważny jubileusz? Każda okazja jest dobra by spotkać się przy smacznym posiłku w miłym gronie. Dołożymy wszelkich starań, by każda Państwa wizyta u nas była niezapomniana.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie

×