info@kartatatrzanska.pl

+48 882 004 724

+18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Restauracja Novobilski

Restauracja Novobilski

Dane kontaktowe

Restauracja Novobilski

ul. Środkowa 182

Białka Tatrzańska


T: +48 785 315 935


www.pensjonatnovobilski.pl/strony/restauracja

Zniżka na tę atrakcję

10% zniżki

Opis atrakcji Restauracja Novobilski

Restauracja Novobilski mieści się na parterze Pensjonatu Novobilski w Białce Tatrzańskiej. Jest to wyjątkowe, klimatyczne miejsce stworzone zarówno dla gości pensjonatu jak i dla wszystkich którzy chcą skosztować specjałów, które wyjdą spod ręki Szefa Kuchni. Przy restauracji znajduje się letni taras w ogrodzie z wyjątkowym widokiem na okolicę. W restauracji istnieje możliwość rezerwacji stolika jak i organizacja kameralnego przyjęcia okolicznościowego.

Smaki restauracji charakteryzują się połączeniem nowoczesnej kuchni z elementami regionalnymi. Specjalnie dla Gości stworzone zostało wyjątkowe menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłki przygotowywane są ze zdrowych i nieprzetworzonych produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców, bez tzw. "polepszaczy smaku" i barwników.

W menu znajdą Państwo takie smaki jak tradycyjny pstrąg podany na kamieniu czy żurek na maślance, a także dania bardziej wyrafinowe jak np. zupa borowikowa z aromatem trufli czy polędwica wołowa z sosem bearneise. Na deser natomiast mogą się Państwo spodziewać owocowych wariacji smakowych - deserów, ciast i lemoniad.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie