Cyberiada Smart Fun

Opis atrakcji

Bilety do CYBERIADA SMART FUN w Zakopanem:
- 49,50 zł zamiast 55 zł bilet normalny
- 37,80 zł zamiast 42 zł bilet ulgowy
- 85,50 zł zamiast 95 zł bilet rodzinny

Bilet Normalny Od 18 roku życia, upoważnia do 1 wejścia na wystawę naukową (strefa nauki) oraz na jedną prezentację do kopuły dla jednej osoby .
Bilet Ulgowy Do 18 roku życia, upoważnia do 1 wejścia na wystawę naukową (strefa nauki) oraz na jedną prezentację do kopuły dla jednej osoby.
Bilet Rodzinny Zaczyna się od 1 dorosły i 1 dziecka kończy się na 2 dorosłych i do 7 dzieci i młodzieży do 18 roku życia upoważnia do 1 wejścia na wystawę naukową (strefa nauki) oraz na jedną prezentację do kopuły dla wszystkich osób.

Cyberiada SMART FUN
Na mapie Zakopanego pojawiło się nowe kosmiczne miejsce, gdzie nauka to zabawa, a każda chwila tu spędzona przybliża do odkrywania tajemnic wszechświata. Bądź odkrywcą!
Razem z nami dowiedz się jak działa ludzkie oko i jak łatwo dać się oszukać przez własny mózg. Pokażemy Ci jak działa aparat fotograficzny, teleskop, luneta Galileusza czy wiele innych wynalazków, które zmieniły ludzkość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie aż trzy strefy: wystawę naukową, planetarium, strefę rozrywki z najnowszymi grami komputerowymi VR oraz wiele, wiele innych niespodzianek.

Bądź naukowcem! - STREFA NAUKI, dzięki multimedialnym eksponatom takim jak hologramy, kula plazmowa czy lewitująca żarówka, przybliży Ci tajemnice światła i mechanizmu widzenia.

Podróżuj w kosmosie! - PLANETARIUM to olbrzymia kopuła sferyczna o średnicy 20m i 10m wysokości, w której dzięki wykorzystaniu możliwości video mappingu, laserów i projekcji 360? odbędziesz swoją pierwszą podróż w kosmos oraz zobaczysz jak ogromne wrażenie robi laser show.

Baw się! - STREFA ROZRYWKI oraz najnowszych gier komputerowych Virtual Reality - to niezwykła przestrzeń, gdzie za pomocą symulatorów i okularów VR, labiryntu laserowego przeniesiesz się do innego świata niezwykłych efektów specjalnych, w którym przeżyjesz emocjonujące doznania.

Odwiedź nas z całą rodziną, zaproś znajomych i daj się ponieść niezwykłej przygodzie.

Dane kontaktowe

ul. Gen. Andrzeja Galicy 8

34-500 Zakopane

+48 531 044 065

biuro@cyberiada.pl

www.cyberiada.pl


Rabat

Rabat 10%


Lokalizacja

Nasi partnerzy