info@kartatatrzanska.pl

+48 882 004 724

+18 521 38 30

f
Karta Tatrzańska

Karta tatrzańska

Hajduk Ski

Hajduk Ski

Dane kontaktowe

Hajduk Ski

Budzowa 23

34-531 Murzasichle


T: 18 201 96 28

E: biuro@hajduk-ski.pl


www.hajduk-ski.pl

Zniżka na tę atrakcję

Kup 10 zjazdów. 2 zjazdy dostaniesz gratis. Grupy powyżej 10 osób mają 3 zjazdy gratis

Opis atrakcji Hajduk Ski

Stacja Narciarska Hajduk to miejsce, które z pewnością na długo pozostanie w Państwa pamięci, z uwagi na piękne i urokliwe otoczenie oraz przepiękne widoki Tatr! Jest to kameralny ośrodek, dlatego świetnie się sprawdzi na rodzinny wypoczynek.

Kompleks oferuje trzy stoki o zróżnicowanych długościach. Pierwszy o długości ok 400m i różnym stopniu trudności, drugi nieco krótszy, oraz trzeci bardzo łatwy, typowo szkoleniowy, specjalnie dla tych którzy dopiero zaczynają swoje zmagania ze sportami zimowymi. Stoki są zaśnieżane, oświetlone oraz codziennie przygotowywane przez ratraki. Możemy z nich korzystać w godzinach od 9 do 22.

Znajduje się tu również największa wypożyczalnia sprzętu zimowego w całym Murzasichlu, a także serwis narciarski. Wypożyczalnia udostępnia również skutery śnieżne, więc z całą pewnością nikt nie będzie się tu nudził.

Czeka również na Państwa kadra wykwalifikowanych instruktorów szkoły narciarskiej, która wprowadzi Państwa w tajniki białego szaleństwa.

Na terenie kompleksu znajduje się również prawdziwa regionalna górska Karczma Hajduk, która oferuje pyszne dania góralskie.

Lokalizacja

Powrót do kategorii

Inne atrakcje

Turysto łap zniżki

Jak to działa

Przyjedź i odbierz bezpłatną Kartę Tatrzańską

Korzystaj z rabatów i ciesz się wypoczynkiem

obiekty noclegowe gdzie

Otrzymasz kartę

bezpłatnie