Karta Tatrzańska VIP

Karta Tatrzańska to ciesząca się ogromną sympatią karta zniżkowa dla turystów zatrzymujących się w obiektach noclegowych, która pozwala na liczne zniżki w restauracjach, termach oraz wielu innych obiektach. W trosce nie tylko o odwiedzających okolicę Podhala turystów, ale również właścicieli obiektów noclegowych przygotowaliśmy Kartę Tatrzańską VIP. Czym jest karta? Podobnie jak poprzedniczka, zapewnia atrakcyjne zniżki do term oraz Aquaparku, z tą różnicą, że oferta ta skierowana jest właśnie do zarządców obiektów noclegowych. Jest to idealna propozycja dla osób prowadzących swoją działalność gospodarczą, związaną z wynajmem miejsc noclegowych. Każdy z regionu Podhala, Spisza i Orawy, posiadający Kartę Tatrzańską dla swoich gości może w pełni korzystać z nowo powstałej formy VIP. To również nic straconego dla osób, które do tej pory nie słyszały o projektach. Obiekty zainteresowane Kartą Tatrzańską otrzymają ją na okres 6 miesięcy całkowicie bezpłatnie. Na ten sam czas udostępniona zostanie również wersja VIP Karty Tatrzańskiej, aby nasi goście oraz właściciele obiektu mogli w pełni cieszyć się licznymi i atrakcyjnymi zniżkami.

Jak działa Karta Tatrzańska VIP? Upoważnia ona maksymalnie pięć osób do uzyskiwania zniżek u naszych partnerów. Raz na miesiąc u każdego z nich. W przeciągu miesiąca wykorzystać można dostępne oferty u wszystkich partnerów oferujących promocje dla karty VIP. Przybliżmy trochę bardziej ofertę przygotowaną właśnie przez partnerów. Atrakcyjne zniżki oferują nam:

 • Fot.: Termy Bania
  Fot.: Termy Bania

  Termy Baniajest jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów, ze względu na wody geotermalne. Do dyspozycji gości w obiekcie możemy znaleźć strefę relaksu, w której oprócz krytego basenu znajduje się wiele urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi oraz gejzery. Termy Bania wyposażone są w niemal wszystkie dostępne opcje saunowania. Szczególnie dużą uwagę obiekt poświęca najmłodszym odwiedzającym termy. Baseny wyposażone są w różnego rodzaju atrakcje wodne m.in. karuzele wodne, armatki, czy kaskady. Na terenie obiektu zlokalizowana jest także strefa SPA „ Powrót do Źródła Day SPA”, gdzie można odprężyć się zarówno cieleśnie, jak i duchowo. W ofercie znajdą Państwo zabiegi obejmujące fizjoterapię ( masaże sportowe, lecznicze oraz relaksacyjne), kosmetykę ( pielęgnacja twarzy, zabiegi złuszczające oraz holistyczne i aktywne), solarium, manicure & pedicure oraz konsultacje dietetyczne.

  Kompleks oferuje atrakcyjną cenę za bilet dla dwóch osób dorosłych oraz trójki dzieci w cenie jedynie 1 zł!

 • Fot.: Termy Chochołowskie
  Fot.: Termy Chochołowskie

  Termy Chochołowskie – posiadają bogatą ofertę basenową z atrakcjami dla dzieci, sauny oraz strefę SPA. Termy Chochołowskie jako jedyne na Podhalu posiadają basen pływacki o wymiarach 16×8 m i temperaturze 30 stopni Celsjusza. Dodatkowo do dyspozycji gości pozostają zjeżdżalnie pontonowe, grota solna oraz strefa zabaw dla najmłodszych obejmująca zjeżdżalnię rodzinną oraz łaźnię parową dla dzieci. W kompleksie znaleźć można także strefę leczniczą, w której zrelaksować się można korzystając z kąpieli w beczkach termalnych z siarkową oraz solankową wodą termalną. Największa na Podhalu strefa saun z tarasem widokowym to idealne miejsce dla sympatyków saunowania. Dostępna strefa SPA oferuje odwiedzającym różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, masaże oraz gabinet kąpieli do zabiegów wodnych z użyciem siana, ziół, mleka oraz borowiny.

  Odwiedzając Termy Chochołowskie, z Kartą Tatrzańską VIP gwarantujemy zniżkę w wysokości 50 % dla 5 osób.

 • Fot.: Gorący Potok
  Fot.: Gorący Potok

  Termy Gorący Potok – w swojej ofercie posiadają 22 niecki basenowe, z czego 10 w strefie basenowej. Obiekt doskonale zadbał o najmłodszych korzystających z usług term. Posiada dwa przystosowane do zabaw zbiorniki wodne: „Dziecięce źródełko”, oraz „Wet Bubble” oraz dwa słonie, z którym maluchy mogą zjeżdżać do woli. Na terenie kompleksu znajduje się także strefa saun wyposażona w saunę suchą, parową oraz tężni solną. W strefie SPA & wellness znajdą Państwo kąpiele borowinowe w specjalnie przygotowanych kadziach. Są to jedne z najpopularniejszych kąpieli leczniczych, które wykazują działanie prozdrowotne oraz kosmetyczne, takie jak ujędrnienie, odżywienie oraz odmłodzenie.

  Z Kartą Tatrzańską VIP bilet dla 5 osób w cenie 1 zł

 

 • Fot.: Aquapark Zakopane
  Fot.: Aquapark Zakopane

  Aqua Park Zakopane – oprócz wielu zjeżdżalni oraz atrakcji wodnych w obiekcie znaleźć można również taras widokowy z leżakami, co jest świetną alternatywą dla osób kochających wypoczynek na świeżym powietrzu. Z pewnością Aquapark to gwarancja niesamowitych wrażeń dla najmłodszych. Dużą popularnością cieszy się w szczególności „Dzika rzeka”. Płynąca w jej korycie woda od czasu do czasu przyspiesza sprawiając wrażenie prawdziwego górskiego nurtu.

  Wraz z Kartą Tatrzańską VIP dla 5 osób gwarantujemy bilet na 2,5 h z obniżką 50% do wykorzystania raz na miesiąc.

 

 

Nowo powstały projekt, w przyszłości sukcesywnie będzie zwiększał liczbę atrakcji. Staramy się, aby zadowolenie uczestników programu wzrastało wraz z dalszym rozwojem Karty Tatrzańskiej oraz KT VIP. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty, aby w pełni cieszyć się z możliwości jakie oferuje nam region.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *