Nowe atrakcje na lato z Kartą Tatrzańską!

Lato już prawie w pełni, a my posiadamy wiele wspaniałych atrakcji umilających ten gorący czas! Co trzeba zrobić, aby zgarnąć Kartę Tatrzańską, a wraz z nią mnóstwo rabatów? Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych obiektów noclegowych, które współpracują z KT, a dostaniesz na czas swojego pobytu kartę upoważniającą do zniżek w wybranych obiektach na terenie Podhala i okolic. Ze względu na duże zainteresowanie Kartą Tatrzańską ilość partnerów, którzy z nami współpracują, wciąż się powiększa, dlatego dzisiejszy wpis na blogu będzie o nowościach w naszej ofercie!

Pod Tatrami ogromnym zainteresowaniem cieszą się termy, oferujące wiele atrakcji na lato. Do naszego projektu dołączyły”Terma Bania Białka Tatrzańska” oraz „Termy Chochołowskie”.

Terma Bania – Termy w Białce Tatrzańskiej, widok na zjeżdżalnie

Terma Bania Białka Tatrzańska jako jedyna w tym regionie posiada rozbudowaną strefę wodnych atrakcji. Między innymi Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw oraz Ślizgi Wodne o łącznej długości 150m. Dodatkowo przygotowane zostały strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz strefę gastronomiczną, gdzie można zaopatrzyć się w zimne napoje oraz coś zjeść. Na powierzchni niemal 400 m2 znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną, którą w tym celu znacznie się schładza.

Z Kartą Tatrzańską obowiązują rabaty:

Przy zakupie dowolnego biletu do Strefy Zabawy- wejście do Strefy Relaksu gratis!
Przy zakupie dowolnego biletu do Strefy Relaksu- wejście do Saunarium gratis!

Bania Kids:

Rabat 10% na bilety dla osób indywidualnych na wejście do Ogrodu Zabaw!

Termy Bania – pac zabaw dla dzieci

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie to nowość na liście term podhalańskich. Są największym kompleksem termalnym na Podhalu. W lecie wypoczywać można nad dużymi basenami termalnymi na zewnątrz w otoczeniu trawiastych plaż, a w tle słuchać szumu pobliskiej rzeki Dunajec. W basenach znajdują się miejsca wydzielone do gry w piłkę siatkową i koszykówkę wodną, rwąca rzeka, dysze wodne czy stanowiska do masażu to jedne z wielu atrakcji Term Chochołowskich. Ponadto na terenie obiektu znajdują się wodospady, huśtawka wodna, zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia z zapadnią, łaźnia parowa dla dzieci, grota solna, beczki termalne oraz basen termalny z wodą solankową jodowaną. Idealne miejsce, aby spędzić aktywnie cały dzień z rodziną. Specjalnie na wakacje zostały wydłużone godziny! Szaleństwo wodne może trwać jeszcze dłużej. Termy Chochołowskie są otwarte już od godziny 9:00, aż do 23:00!

Z Kartą Tatrzańską obowiązują rabaty:

15% na bilet całodniowy
10% na pozostałe bilety

Dla fanów adrenaliny polecamy skoki na bungee w samym centrum Zakopanego! Z naszą Kartą rabat 15%. Nie boisz się wysokości i przeszkód zawieszonych w powietrzu? Park linowy „Złota Grań” zapewni Ci niezłą dawkę ponad 100 przeszkód, 700m zjazdu na tyrolkach, 16 metrowy pal, ściankę wspinaczkową, a to wszystko znajdziesz na 7 trasach o różnej trudności. Rabat to dodatkowa trasa gratis lub zjazd tyrolką. Jeśli ktoś chciałby popłynąć w pełnym przygód spływie kajakowym po Dunajcu, teraz może zrealizować swoje marzenie- dodajemy 10% zniżki z Fun Race Szczawnica. Dla wszystkich, którzy wolą spokojniejsze wody, polecamy rejs po jeziorze Czorsztyńskim. Rabat z kartą upoważnia do zakupu biletu normalnego w cenie ulgowego. Przebywając na urlopie w Białce Tatrzańskiej warto wybrać się na piesze wycieczki, aby było nam wygodniej i bezpieczniej, polecamy skorzystać z wypożyczalni kijów trekingowych i nordic walking oraz nosideł turystycznych dla dzieci, z Kartą Tatrzańską 10% rabatu w wypożyczalni firmy RhSport! Fani jazdy rowerowej górskiej, w wypożyczalni Monsterllorer otrzymają również rabat w wysokości 10%. Na koniec z naszych nowości „Rzucanie siekierą”. Kiedy masz dość i potrzebujesz wyzbyć się złych emocji – rzuć siekierą! To również idealna rozrywka dla znajomych i przyjaciół! Z Karta Tatrzańską rzucamy rabat w wysokości 50%!

Wchodząc na stronę www.kartatatrzanska.pl, oprócz naszych nowości w ofercie mamy o wiele więcej atrakcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprawdź nowe atrakcje z Kartą Tatrzańską!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *