Boże Narodzenie i Sylwester w górach…? Dlaczego warto do nas przyjechać!

Z czym kojarzy się Boże Narodzenie? Każdemu z nas z czymś zupełnie innym. Jedni mówią, że zdecydowanie z tradycją. Niektórym na myśl przywodzi dom pełen gości, czas spędzony z rodziną, którego jak wiemy w ciągu roku tak bardzo nam brakuje. Tradycja, magia, choinka, jedzenie.. wymieniać można w nieskończoność.

Niewątpliwie jest to szczególny czas w życiu każdego z nas. Długo wyczekiwany moment, o którym myślimy już od początku roku. I nie ważne z jakiego powodu tak bardzo cieszymy się przed jego nadejściem. Liczy się to, że w tym wyjątkowym czacie możemy być wszyscy razem.

Choć każdy o tym myśli, ale nie każdy lubi o tym mówić głośno- święta to także prezenty. O tym wiedzą najlepiej dzieci. Czemu by więc w ten wyjątkowy czas nie poczuć się znów jak dziecko i zrobić sobie oraz bliskim niezwykłego prezentu?

Święta w górach

A co nim może być? Pomyślmy… Codziennie pracujemy na zwiększonych obrotach, brak nam chwili wytchnienia, relaksu. Biegamy z pracy do domu, z domu do pracy i tak mijają dni, miesiące. Ciągłe brak czasu dla rodziny, znajomych, a przede wszystkim dla siebie. Rok intensywnego wysiłku sprawia, że w głowie mamy obraz błogiego lenistwa i odpoczynku. Czy można zatem choć na moment przenieść ten obraz do świata rzeczywistego? Oczywiście, że tak. Jest to wręcz wskazane. Pozwól, by w tym roku ktoś inny zadbał o to, by Twoje święta były niezwykłe.

Zabierz rodzinę i spędź Boże Narodzenie oraz Sylwestra inaczej niż zwykle. W nowym, ale dobrze znanym miejscu. W górach! Dokładnie. Zastanawiasz się pewnie dlaczego akurat proponujemy to miejsce? Powodów jest mnóstwo, a nawet więcej 🙂

Popularne kiedyś były święta pod palmami, to fakt. Jednak coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że na wakacje przyjdzie jeszcze czas. Tu liczy się przede wszystkim niezapomniana atmosfera… Ciepło kominka, pięknie wystrojona choinka, prószący za oknem śnieg, a co najważniejsze- zapierający dech w piersiach widok. Nasze polskie góry to coś, czego nie da się nie pokochać.

W tym roku pogoda ma dopisywać zimowym szaleństwom. Możliwości więc na spędzenie tego czasu jest, tyle, że nie sposób wszystkiego wymienić. Uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, w regionalnych restauracjach, szaleństwa na licznych stokach narciarskich zarówno w święta jak i Nowy Rok. A Karta Tatrzańska pomoże naprawdę sporo zaoszczędzić. Lista obiektów, w których otrzymasz zniżkę jest spora. Niezależnie od tego czy wolisz aktywny wypoczynek, czy zwykłe leniuchowanie, dobrą kuchnię. na pewno nie będziesz zawiedziony! Co więc czeka w tym czasie w Zakopanem i okolicach… 1 grudnia rozpoczęła się edycja Zima 2017/2018 a w niej wiele, niesamowitych i naprawdę zachęcających okazji. Jeśli zima, to oczywiście nie może zabraknąć stoków i wyciągów. Na naszej głównej stronie, możecie znaleźć wszystkich Partnerów biorących udział w tegorocznej edycji.

Zabawa na śniegu

Było o świętach i prezentach, ale oczywiście nie sposób zapomnieć o Sylwestrze! Podczas zabawy sylwestrowej najważniejsza jest wyśmienita muzyka i tej z pewnością pod Giewontem nie zabraknie! Tak, samo jak w poprzednim roku, w Zakopanem odbędzie się „Sylwester z Dwójką”. Na miejsce imprezy z Telewizją Polską, wzorem ubiegłego roku, wybrano Dolną Rówień Krupową w Zakopanem, która pomieści kilkadziesiąt tysięcy osób.

Na tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką będziemy tańczyć przy hitach, które zabrzmią na wielu tanecznych parkietach. Thomas Anders z Modern Talking zaśpiewa swoje największe przeboje, m. in.: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Brother Louie” czy „Cheri Cheri Lady”. Wystąpi także legendarny Limahl, którego plakaty wisiały w domu każdej nastolatki w latach osiemdziesiątych z przebojami: „Never ending story” czy „Too shy”. Do hitów, które nigdy nie przeminą niewątpliwie należy „One way ticket” zespołu Eruption, który również zabrzmi pod Giewontem. Na zakopiańskiej scenie nie może zabraknąć także największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak: Maryla Rodowicz czy Zakopower. Usłyszymy ponadto: Anię Dąbrowską, Krzysztofa Cugowskiego, Margaret, Michała Szpaka, Urszulę, Red Lips, Bolter, Rafała Brzozowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Norbiego, Gromee, Wandę i Bandę, Kombi, Anię Wyszkoni oraz największe gwiazdy disco polo: Zenona Martyniuka i Bayer Full.

Świetna zabawa dla całej rodziny!

Święta Bożego Narodzenia to jedyny taki okres, kiedy możemy pobyć tylko z rodziną. Wszystkie pozostałe, mniej ważne sprawy, schodzą na drugi plan, nieważne są praca i obowiązki, liczymy się tylko my. Spokojny, zimowy, świąteczny wieczór, w blasku pięknie udekorowanej choinki, w blasku setek migających lampek, sprawia że czujemy się wyjątkowo, jak nigdy wcześniej podczas całego roku. Uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Jeśli marzycie o spędzenie tych wyjątkowych chwil na Podhalu, to serdecznie zapraszamy! Wybierzcie obiekt noclegowy z naszej listy i cieszcie się mocą rabatów na Podhalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *