Zimowe atrakcje dla najmłodszych!

Jeśli planujecie w najbliższym czasie rodzinny wyjazd w okolice Zakopanego, to z pewnością już dawno macie przygotowany plan wycieczki. I nic w tym dziwnego. Ciężko jest bowiem zorganizować wszystko tak, by każdy wrócił do domu z uśmiechem na twarzy i niesamowitymi wspomnieniami. Co prawda atrakcji tutaj nie brakuje. Ilość stoków narciarskich jest naprawdę imponująca. W końcu z tego słynie nasze Podhale. Co jeszcze? Liczne karczmy, restauracje, baseny termalne i wiele, wiele innych. Od niedawna ilość obiektów będących atrakcją zwiększa się w takim tempie, że jest w czym przebierać. Nie trzeba nawet odwiedzić charakterystycznych górskich obiektów, by być w pełni usatysfakcjonowanym. Wystarczy, że podczas pobytu towarzyszyć Wam będzie nasza Karta Tatrzańska, która gwarantuje niezapomniane przeżycia. Dobrze wiemy, że najbardziej wymagającymi turystami są ci najmłodsi. Nie tak łatwo zainteresować czymś ich ciekawskie głowy. Nieraz rodzice muszą się naprawdę natrudzić, by pociechy bawiły się równie dobrze jak oni sami. I to na nich chcemy się dziś skupić. Myślimy, że warto choć trochę zmodyfikować dawno powstałe plany, by zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci. One też muszą mieć coś od życia.

Oczywiście śpieszymy z pomocą doboru najkorzystniejszych rozrywek. Lista jest dosyć długa. Z racji tego, że sezon zimowy w pełni – przedstawiamy śnieżne atrakcje.

Snow rafting - zjazd pontontem po śniegu!
Snow rafting – zjazd pontontem po śniegu!

Snow Zabawa to plac pełen niespodzianek. Jazda na sankach, kuligi za skuterem śnieżnym, coraz popularniejszy snow raftingi, jazda za skuterem śnieżnym w pontonie, czy zimowa rura. Ta ostatnia ma długość 5 metrów i jest nadmuchana. Ciągnie ją skuter śnieżny, co staje się nie lada wyzwaniem. Ważne jest, aby współpracować tak, by wszyscy utrzymali się w jadącej rurze. Także Extreme ślizg potrafi dostarczyć niezapomnianych emocji. Jest to jazda na dmuchanej desce za skuterem śnieżnym. Z kolei tutaj uczestnicy muszą wykazać się umiejętnością przewidywania trasy oraz koordynacją ruchową. Co więcej proponują organizatorzy? Sanki w ekstremalnym wydaniu. Jest to kulig na sankach za skuterem śnieżnym. Jeśli ciągle czujecie niedosyt, proponujemy skorzystać również z trudno dostępnej rozrywki, jaką są rakiety śnieżne. Przewodnik wskaże najciekawsze miejsca i nauczy swobodnego chodzenia po metrowych zaspach.

Plac znajduje się w Zakopanem. Z Kartą Tatrzańską skorzystacie z niego z 20-procentową zniżką.

Pozostając w zimowym klimacie – opcja numer dwa – Fun Dog. Co kryje się pod tą dźwięczną nazwą? Psi zaprzęg! Atrakcja ta cieszy się największym powodzeniem wśród najmłodszych. Psy kochają wszyscy. W ofercie krótkie jak i nieco dłuższe przejażdżki z (UWAGA) możliwością samodzielnego powożenia. Dodatkowo spotkania edukacyjne i programy tematyczne. Koniecznie poinformujcie organizatorów, że posiadacie Kartę Tatrzańską, a nie ominie Was 10 procentowa zniżka.

Ciągle Wam mało? My się nie poddajemy. Proszę bardzo, kolejna propozycja.

Lodowisko Tatra Ice
Lodowisko Tatra Ice

Tatra Ice jest idealna dla wszystkich, którzy kochają zimowe klimaty. Lodowisko to miejsce nie tylko dla dzieci, ale całych rodzin. Największym plusem jest lokalizacja. Nieopodal słynnego deptaku Krupówki. Odkryte lodowisko Tatra Ice czynne jest codziennie w okresie zimowym w godzinach 10.00 – 22.00. Tafla jest sztucznie mrożona, więc można z niej korzystać nawet, gdy aura na zewnątrz nie jest zimowa.

Po okazaniu Karty Tatrzańskiej, czeka na Was całkiem spora zniżka w wysokości aż 33%. A to tylko dodatkowy atut.

Przedstawione przez nas propozycje to jedne z nielicznych. Tak naprawdę sami możecie wybrać, które miejsce najbardziej spodoba się waszym pociechom i spełni ich oczekiwania. Z naszej strony możemy zagwarantować najwyższą jakość, bezpieczeństwo i mnóstwo, mnóstwo zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Czekamy na was!

Zobacz pełną ofertę atrakcji dla dzieci: www.kartatatrzanska.pl/dla-dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *