Piwne Spa dla niej i dla niego

Panie uwielbiają klimatyczne miejsca, Panowie zaś wyśmienite trunki, dlatego w Piwnym Spa w Zakopanem oboje czują się doskonale.

 

Beernarium Piwne Spa w Zakopanem

Połączenie salonu SPA z browarem może wydawać się dziwne, jednakże przez wiele lat dowodzono o pozytywnych właściwościach składników piwa. Chmiel, słód i droższe świetnie wpływają na kondycję skóry, czyniąc ją delikatniejszą i bardziej nawilżoną. Dostarczają organizmowi witamin z grupy B oraz minerałów. Na świecie od dawna produkowane są piwne kosmetyki, a kąpiele piwne to bardzo popularna atrakcja na Słowacji, w Czechach, a także w Niemczech.
Piwne Spa w Zakopanem to pierwszy obiekt marki Beernarium w Polsce. Z uwagi na duży sukces po niespełna 3 latach działalności firma otworzyła kolejny lokal, tym razem w Krakowie.

 

Kąpiel piwna z degustacją

Kąpiel przygotowywana jest w drewnianej balii w kameralnej łaźni piwnej dostępnej tylko dla dwojga. Do ciepłej wody dodawane jest naturalne piwo bogate w słód, chmiel i drożdże oraz specjalny piwny olejek, który wytwarza oryginalną piwną pianę. Zaleca się, aby korzystać z kąpieli około pół godziny popijając zimne piwo rzemieślnicze. Podawane w Piwnym Spa piwo warzone jest według wieloletniej tradycji w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Ma doskonały smak i aromat. Degustacja jest nieodzownym elementem piwnego seansu. Po kąpieli nadchodzi czas na odpoczynek ciała od wysokiej temperatury. Służy do tego specjalne łoże wyłożone słomą z owsa. Takie sielskie leżakowanie wzmacnia regenerację ciała i sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zrelaksowani i odprężeni.

 

Oryginalne zabiegi SPA w Zakopanem

Oferta Piwnego Spa w Zakopanem jest bardzo szeroka i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poza kąpielą piwną można tutaj zażyć kąpieli winnej przygotowywanej z użyciem ekstrakcji z wina, której towarzyszy degustacja czerwonego wina. Zaś na wyjątkowe okazje Piwne Spa w Zakopanem przygotowało bardzo romantyczną opcję – kąpiel mleczna z płatkami róż z degustacją Prosecco i słodkości. Zabiegi idealny na świętowanie zaręczyn, ślubu, czy rocznic.
Poza kąpielami w Piwnym Spa w Zakopanem można zarezerwować także masaż relaksacyjny, sportowy lub piwny – doskonałe dopełnienie relaksu dla najbardziej wymagających.

Magiczne miejsce na Krupówkach

Piwne Spa w Zakopanem nie słynie tylko z oryginalnych zabiegów… Klienci szczególnie doceniają wyjątkowy klimat tego miejsca. Spa położone jest w podziemnych zabytkowego budynku. Dzięki takiej lokalizacji jest tu cicho i spokojnie. Do piwnic nie dobiega gwar pobliskich Krupówek, ani światło dnia. Zabiegi przeprowadzane są w zamkniętych łaźniach wynajmowanych na wyłączność. Panuje w nich półmrok, a w tle gra tylko relaksacyjna muzyka. Taki nastrój sprawia, że choć na chwilę można oderwać się od codzienności i w pełni oddać się odprężeniu.

Atrakcja dla par, dla przyjaciół i dla grup

Najczęściej czas w Piwnym Spa spędzają zakochane pary, świętując specjalne okazje lub po prostu relaksując się po aktywnym dniu. Ale nie tylko. Piwnym kuracjom poddają się również single, przyjaciele, przyjaciółki, osoby szukające ciekawej atrakcji w centrum Zakopanego. Spa otwarte jest również na grupy zorganizowane. Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu na wieczór panieński, kawalerski czy imprezę firmową. Piwne Spa w Zakopanem gwarantuje doskonały klimat, świetną zabawę i oryginalny relaks.
Wizytę w Piwnym Spa w Zakopanem można zarezerwować online lub kontaktując się z recepcją. Weekendowe terminy szybko się zapełniają, więc nie zwlekaj i zarezerwuj wizytę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *