Aparthotel Delta Białka Tatrzańska

Opis obiektu

Aparthotel Delta Białka to ekskluzywny obiekt położony w centrum kurortu narciarskiego Białka Tatrzańska, nieopodal Zakopanego. Lokalizacja u stóp stoku narciarskiego Kaniówka jest jego największym atutem. Obok znajduje się ośrodek narciarski Kotelnica, oferujący 40 km tras narciarskich. Ponadto w niedalekiej odległości znajdują się wyciągi: Jurgów, Czarna Góra/Litwinka i Bukowina Tatrzańska. Właśnie tutaj, nad górską rzeką Białką mieszczą się baseny geotermalne Termy Bania, a nieopodal - Terma Bukovina.

Z okien Aparthotelu rozciąga się piękny widok na malownicze Tatry oraz górski stok narciarski Kaniówka, od którego dzieli nas zaledwie 600 m.Tutaj Goście mogą cieszyć się spokojem, ciszą oraz pięknymi krajobrazami.
W ofercie obiektu znajdują się noclegi w luksusowych apartamentach, które dzięki połączeniu stylu góralskiego i nowoczesnego, nadają im wyjątkowego klimatu.

Aparthotel został oznaczony Certyfikatem Okiem Mamy - miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Doskonałe warunki oraz niezapomniana atmosfera to gwarancja udanego pobytu.

Dane kontaktowe

Kaniówka 34

34-405 Białka Tatrzańska

+18 269 90 06, +48 531 020 030

recepcja@aparthotelbialka.pl

www.aparthotelbialka.pl/pl/


Nasi partnerzy