Chałpa u Zbójnika

Opis obiektu

Chałpa u Zbójnika położona w malowniczym miejscu, które zachwyca pięknymi widokami, oferuje doskonały mikroklimat i wszystko to, czego można oczekiwać od wypoczynku w górach. Zimowa stolica Polski to skarbnica wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych.

Pokoje w Chałpie u Zbójnika urządzone są w tradycyjnym, góralskim stylu. Bogactwo motywów zdobniczych zaczerpniętych z okolicznego folkloru oraz przytulne, drewniane wnętrza pozwalają uchwycić to, co najlepsze w architekturze regionu.

Lokalizacja obiektu nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywający u nas Goście, znajdują się w punkcie centralnym, z którego wszędzie jest blisko. W sezonie zimowym zachęcają stoki największych stacji narciarskich.
Po aktywnie spędzonym dniu można zrelaksować się na basenach i wodach termalnych zlokalizowanych w pobliżu ośrodka.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe wyposażone w elegancką łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizję satelitarną, w pełni wyposażoną kuchnię, świetlicę z TV, kominkiem i bilardem oraz salę góralską. Nasi Goście mogą również korzystać z Internetu.

Atutem naszego obiektu jest bliskie sąsiedztwo kompleksu wyciągów Harenda, regionalnych karczm oraz sklepów. Przed domem udostępniamy miejsce do grillowania oraz bezpłatny parking.

Dla grup organizujemy:
- wycieczki w Tatry z przewodnikiem,
- transport,
- wycieczki: spływ przełomem Dunajca,
- przejażdżki konne, kuligi z ogniskiem, pieczeniem barana.

Dane kontaktowe

Wojdyły 6C

34-500 Zakopane

+48 (18) 201 18 56, +48 608 423 127

chalpauzbojnika@op.pl

www.zakopane-noclegi.com.pl


Nasi partnerzy