Chałubińskiego Residence

Opis obiektu

Chałubińskiego Residence to apartamentowiec zlokalizowany w samym centrum Zakopanego, zaledwie pięć minut od słynnych Krupówek.

Jest on świetnym miejscem wypadowym do innych ciekawych lokalizacji miasta. Niektóre znajdują się na tyle blisko, że można dojść do nich na piechotę bądź dzięki świetnej komunikacji, dojechać autobusem. Niedaleko znajdują się również muzea, w tym Galeria Sztuki Współczesnej Władysława Hasiora, Muzeum Tatrzańskie, Muzeum Stylu Zakopiańskiego oraz Muzeum Kornela Makuszyńskiego.

Apartamenty Chałubińskiego Residence są nowoczesne i komfortowe, a jednocześnie urządzone na góralską modłę. Znakomicie spędza się w nich czas, a bogaty wybór przeróżnych sprzętów sprzyjających wygodzie i rozrywce, znacznie uprzyjemnia pobyt. Znajdziemy tam zarówno telewizor, dostęp do bezprzewodowego internetu jak i radio, odtwarzacz CD/mp3, DVD player, odkurzacz, zmywarkę, czajnik elektryczny, toster, ekspres do kawy oraz mikrofalówkę.

Każdy z apartamentów posiada osobny salon, co najmniej jedną sypialnię, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Goście korzystać mogą także z bezpiecznego miejsca w podziemnym garażu, w którym bez problemu zostawią swój samochód, co sprzyja ich wygodzie i zapewnia nie tylko interesujący, ale i bezstresowy pobyt w Zakopanem.

Dane kontaktowe

Chałubińskiego 28

34-500 Zakopane

+48 511 000 660

biuro@mountainapartments.pl

www.mountainapartments.pl


Nasi partnerzy