Chaty Zakopane

Opis obiektu

Chaty Zakopane to położony w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta obiekt noclegowy. W swojej ofercie posiada wykończone w stylu góralskim domki oraz apartamenty.

Domki o powierzchni 75m2 zostały profesjonalnie udekorowane i wypełnione dziełami mistrzów rękodzieła. Inspiracją przy tworzeniu wnętrz była architektura Podhala - jej elementy oraz zdobnictwo. W środku panuje ciepły i specyficzny klimat, charakterystyczny dla domów wykonanych z drewna.
Domki składają się z salonu, kuchni, 2 łazienek oraz 2 sypialni. Do dyspozycji gości jest sauna wykonana w stylu regionalnym, a na terenie ogrodzonego i monitorowanego obiektu - miejsce na grilla i parking.

Apartamenty mają powierzchnię ponad 45m2. Każdy z nich posiada wyjście do ogrodu, z którego rozciąga się piękny widok na góry. Duże okna oraz jasne, beżowe kolory wprowadzają przyjemną atmosferę i gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. Apartamenty są niezależne i przeznaczone wyłącznie dla wynajmujących je gości. Łóżka zostały wyposażone w specjalne materace zapewniające komfortowy wypoczynek.

Dane kontaktowe

Tatary 41

34-500 Zakopane

+18 20 665 43, +48 606 476 495, +48 604 115 102

www.chatyzakopane.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy