Domek Góralski na Pastwisku

Opis obiektu

Małe Ciche noclegi domki Domek góralski NA PASTWISKU to propozycja dla poszukujących luksusowego, rodzinnego odpoczynku w zdrowym, ekologicznym pachnącym drzewem domku.

Domek góralski NA PASTWISKU to propozycja dla poszukujących luksusowego, rodzinnego odpoczynku w zdrowym, ekologicznym pachnącym drzewem domku.
Miła atmosfera, duży ogród z grillem, z dala od miejskiego hałasu i zgiełku.

Domek wyposażony jest:
  • w cztery duże pokoje dla 13 osób, każdy pokój ma łóżko małżeńskie i pojedyncze, TV oraz łazienkę,
  • w przestronną kuchnię wyposażoną w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę, mikrofalę, ekspres do kawy, toster do grzanek, naczynia, sztućce, talerze, szklanki, kieliszki itp.,
  • w salon z kominkiem i CD/Radio,
  • w deskę do prasowania oraz żelazko,
  • w parking,
  • w wanienkę dla niemowląt, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne.
Przy obiekcie jest gospodarstwo agroturystyczne gdzie zobaczysz obecne tam zwierzęta!
Wokół domu jest piękny ogród z placem zabaw dla dzieci, z huśtawką w cieniu rozłożystej lipy, jak również znajduje się w nim altana umożliwiająca odpoczynek oraz grillowanie któremu towarzyszy szmer górskiej wody. Dla tych którzy wolą przysiąść przy tradycyjnym góralskim ognisku jest wyznaczone do tego miejsce.
W trakcie sezonu zimowego oferujemy dodatkowe umilenia czasu: Przejazdy tradycyjnymi saniami góralskimi z pochodniami oraz możliwością rozpalenia ogniska w zimowym plenerze tatrzańskich lasów.
Jest również możliwość wzięcia udziału w kursach nauki jazdy na nartach oraz snowboardu, które odbywają się na wybranym z trzech pobliskich stoków w Małym Cichym. Kursy prowadzone są przez instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego (PZN).

Dane kontaktowe

Małe Ciche 12

34-531 Małe Ciche

+48 889 608 922

benia.p@vp.pl

www.napastwisku.infoturystyka.pl


Nasi partnerzy