Krupówki 17 Resort & SPA

Opis obiektu

Krupówki 17 - centralnie i kameralnie!

Najbardziej centralna ulica Zakopanego, czyli Krupówki, może być także miejscem zacisznego i kameralnego wypoczynku, a najlepszym tego przykładem jest nasza kamienica. Tutaj gwar ulicy nie ma dostępu.

W wystroju całego obiektu dominuje styl skandynawski: od wysokich i jasnych pokoi, poprzez klatkę schodową z zachowanymi oryginalnymi elementami, aż po nowoczesne SPA z sauną fińską, sauną INFRARED oraz tężnią i grotą solną. Nasze SPA, w którym skandynawski chłód miesza się z przytulnym drzewem osiki, jest idealnym miejscem do zregenerowania się po aktywnie spędzonym dniu w górach.

Efektowne połączenie klasyki z nowoczesnością zapewnia niepowtarzalny klimat: piękne sztukaterie i szlachetne tkaniny płynnie komponują się z nowoczesnymi przeszklonymi łazienkami.

STANDARD
Komfortowy pokój o niepowtarzalnym klimacie, który tworzą starannie dobrane detale wystroju wnętrza. Jest to pełna uroku, przytulna sypialnia, mogąca także służyć za pokój dzienny, dzięki funkcjonalnemu i eleganckiemu umeblowaniu. Wygodne łóżko małżeńskie o wymiarach 180 × 200 cm posiada możliwość rozdzielenia na dwa pojedyncze. Pokój w wersji STANDARD przeznaczony jest dla dwóch osób.

SUPERIOR
Pokój przeznaczony dla 2-4 osób. Oprócz łóżka małżeńskiego o wymiarach 180 × 200 cm (z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze) posiada także rozkładaną sofę, która może pełnić zarówno rolę dodatkowego miejsca noclegowego, jak też dziennego mebla wypoczynkowego. Elegancki i funkcjonalny wystrój wnętrza sprawia, że goście w pokojach SUPERIOR czują się naprawdę wyjątkowo i komfortowo.

DELUXE
Pokój DELUXE to idealna oferta dla osób, które cenią sobie otwartą przestrzeń i możliwość nieograniczonego kontaktu z atmosferą Krupówek. Atutem, który wyróżnia pokoje DELUXE są bowiem tarasy, idealne na gorące dni, wieczory, a nawet noce, by wypić kawę lub zjeść porcję lodów przy orzeźwiającym wietrzyku. Pokój przeznaczony dla 2-4 osób. Oprócz łóżka małżeńskiego o wymiarach 180 × 200 cm (z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze) posiada także rozkładaną sofę, która może pełnić zarówno rolę dodatkowego miejsca noclegowego, jak też dziennego mebla wypoczynkowego.

Dane kontaktowe

Krupówki 17

34-500 Zakopane

+48 18 263 77 17, +48 881 717 617

recepcja@krupowki17resort.pl

www.krupowki17resort.pl


Nasi partnerzy