Osada Chochołów

Opis obiektu

Osada Chochołów to wyjątkowo urokliwy ośrodek wypoczynkowy, usytuowany na wzgórzu przy pograniczu Chochołowa i Koniówki. Lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek oraz piękne widoki na całe pasmo Tatr. Bliskość wyciągów narciarskich, źródeł termalnych i głównych atrakcji Podhala jest gwarancją niezapomnianej rozrywki.

Kompleks składa się z czterech domków w stylu góralskim, w całości wykonanych z drewnianych bali, których wystrój i otoczenie łączy regionalny styl z nowoczesnym luksusem i komfortem.

Oferowane do wynajęcia domki są całoroczne i pozwalają na wygodny wypoczynek nawet dla 8 osób. Na parterze znajduje się przestronny salon, z rozkładaną sofą, telewizorem LCD, kompletnie wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz wygodna łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, w każdym z domków w innej konfiguracji łóżek małżeńskich oraz pojedynczych.

To co wyróżnia Osadę Chochołów, to unikalna na Podhalu, prawie hektarowa przestrzeń oddana do dyspozycji gości. Zaplecze rekreacyjno-sportowe to m.in.: boisko do siatkówki plażowej, miejsce do grania w piłkę nożną z bramkami, zadaszone miejsce do grillowania wraz z biesiadnymi stołami oraz duży plac zabaw z piaskownicą i trampoliną.

Dane kontaktowe

Koniówka 236

34-470 Koniówka

+48 881 331 236

biuro@osadachocholow.pl

www.osadachocholow.pl


Nasi partnerzy