Osada Maruszyna

Opis obiektu

Osada Maruszyna położona jest w pięknej i malowniczej wsi - Maruszynie, w gminie Szaflary. Dogodna lokalizacja, nieopodal Zakopanego i Białki Tatrzańskiej sprawia, że stanowi ona idealną bazę wypadową do organizowania wycieczek po górach o każdej porze roku.
Każdy z domków do wynajęcia jest doskonałym miejscem do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, w otoczeniu urokliwych tatrzańskich krajobrazów.

Oferowane obiekty są otoczone przez las, przez który przepływają naturalne górskie potoki. Cisza, spokój oraz atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z wysokim standardem mieszkalnym, stanowią najlepszą kombinację dla niezapomnianego pobytu w sezonie letnim oraz zimowym, a także w okresach pośrednich.
Domy są ulokowane w pobliżu najlepszych atrakcji, jakie mają do zaoferowania polskie góry.

Obiekty, które wchodzą w skład Osady, zostały zaaranżowane w różnych stylach architektonicznych, dzięki czemu tradycja góralska przeplata się w nich z nowoczesną stylistyką.

Domek Prowansalski: inspirowany wystrojem i klimatem stylu prowansalskiego, nawiązujący do wnętrz charakterystycznych dla południowo - wschodniej krainy historycznej we Francji. Białe meble, ozdoby z motywem subtelnych kwiatów i inne akcesoria, to cechy charakterystyczne dla tego obiektu. Wywołuje wśród gości pozytywne skojarzenia i budzi ciepłe uczucia. Można się w nim poczuć, jak w odległej krainie i na chwilę przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości.

Domek Góralski: urządzony został w tradycyjnym góralskim klimacie. Przytulny kominek, surowe drewno, zdobione tkaniny i zabytkowe rekwizyty tworzą niezapomniany klimat. To idealny wybór dla miłośników typowo podhalańskiej kultury, którzy chcą poczuć góralskiego radosnego ducha.

Oba domki, zostały wykończone w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów pochodzenia naturalnego (drewno, kamień itd.).

Dane kontaktowe

Maruszyna, Osiedle Stanki 56

34-424 Szaflary

+18 269 90 33, +48 661 429 746, +48 602 261 527

kontakt@osadamaruszyna.pl

www.osadamaruszyna.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy