Pensjonat Rancho

Opis obiektu

Oferujemy państwu 2, 3, 4 i 5 - osobowe pokoje, z których większość posiada balkony. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem, hotelową suszarką do włosów i mydłem, TV oraz serwis do napojów ciepłych. Pokoje 4 i 5 - osobowe są dodatkowo wyposażone w lodówki. Udostępniamy łóżeczka dziecięce z pościelą.

Dajemy Państwu dostęp do Internetu bezprzewodowego (WI-FI), jak również możliwość skorzystania z żelazka i deski do prasowania, ciepłą przechowalnię sprzętu oraz bezpieczny parking. Do Państwa dyspozycji oddajemy ogólnodostępną kuchnię, jadalnię w stylu regionalnym z kącikiem zabaw dla dzieci oraz kącik ogrodowy.

Budynek ulokowany jest w miejscowości widokowej, w paśmie Gubałowskim. W zależności od lokalizacji z pokoi widać zarówno Tatry jak i Beskid Zachodni (Babia Góra).
W promieniu 150m znajdują się sklepy spożywcze, w tym market spożywczy, Agencja Pocztowa, Apteka, Ośrodek Zdrowia, dwie stylowe restauracje i karczma regionalna, SPA, wypożyczalnia rowerów, a w sezonie zimowym czynne są trzy wyciągi narciarskie wraz z wypożyczalniami wszelkiego rodzaju sprzętu zimowego oraz stacja narciarska Ski Suche i Harenda. W najbliższej okolicy można również korzystać z widokowych tras rowerowych.

Przyjeżdżając do nas możecie cały dzień szaleć na nartach, ponieważ trzy najbliższe wyciągi narciarskie położone są o zaledwie 150m od Waszego pokoju. Jeśli zdecydujecie się przejechać trzy kilometry dalej, będziecie mogli skorzystać z dwóch stacji narciarskich - Harenda i Suche.

Dane kontaktowe

Ząb 51

34-521 Ząb

+18 207 15 72, +48 537 337 226

ranchozakopane@gmail.com

www.ranchozakopane.pl


Nasi partnerzy