Przystań w Tatrach

Opis obiektu

Przystań w Tatrach - domki w Bukowinie Tatrzańskiej - czym się wyróżniają?

Są połączeniem prawdziwego stylu góralskiego z luksusem. W całości zbudowane z bali zamiast zwykłych desek czy cegły. Meble oraz dekoracje są wykonane i zdobione ręcznie przez lokalnych rzemieślników. W każdym pomieszczeniu podziwiać można nawiązania do regionalnego stylu, ozdoby i zdjęcia przedstawiające góry i kulturę góralską. Wszystko to po to, by mogli Państwo poczuć ducha i piękno naszego regionu.
Domki są niezwykle komfortowe i rodzinne. Nie są to ciasne drewniane chatki, ale przestrzenne domki zapewniające wygodę i sprzyjające wypoczynkowi w górach. Kominki opalane drewnem zapewniają ciepło i niepowtarzalny klimat w zimowe czy chłodniejsze letnie dni.
W każdym domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, dwie łazienki i dwie sypialnie, przestrzenny salon z rozkładaną kanapą oraz kącik zabaw dla dzieci. Ogród pełen kwitnących kwiatów i krzewów, skał nawiązujących do naszych wspaniałych gór, miejsc do odpoczynku oraz wydzielona strefa do zabaw dla dzieci. Znajdują się tu również miejsca grillowe.
Każdy domek posiada taras z widokiem na ogród oraz wygodnymi leżakami i fotelami.

Przestrzegamy wszystkich zaleceń sanepidu, dlatego gwarantujemy niezapomniane, bezpieczne wakacje z dala od skupisk ludzi i miejskiego zgiełku, blisko natury, w cichej i spokojnej okolicy.

W naszym pobliżu znajdują się między innymi restauracje regionalne, słynne termy Bukowina, ośrodek jeździecki - 10 minut spacerkiem od domku, wyciągi i stacje narciarskie (Rusiński, Jurgów, Czarna Góra, Małe Ciche, Białka Tatrzańska).
Nasza lokalizacja sprawia, że Przystań w Tatrach to idealne miejsce na wypady w góry, na narty, nad rzekę czy do lasu na Słowację.
Znajdujemy się zaledwie kilka minut piechotą od Głodówki i Szymkówki, skąd można podziwiać najpiękniejsze widoki w całej okolicy.
10 minut autem do Białki Tatrzańskiej, 20 min do Zakopanego, częste połączenia komunikacji publicznej.

Dane kontaktowe

Tatrzańska 31C

34-530 Bukowina Tatrzańska

+48 606 747 716

voiteks@poczta.onet.pl

www.facebook.com/PrzystanwTatrach


Lokalizacja

Nasi partnerzy