RentPlanet - Willa Szafran

Opis obiektu

Apartament Oscypek o powierzchni 30 m2, zlokalizowany jest na poddaszu Willi Szafran. Wykończony został w drewnie i sprawdzi się jako komfortowe mieszkanie dla 6 osób. Do dyspozycji gości są dwa oddzielne pokoje z łóżkami dwuosobowymi, salonem oraz częścią sypialną, w której znajdują się dwa łóżka jednoosobowe oraz toaleta i łazienka z prysznicem. W apartamencie nie ma aneksu kuchennego. Goście mają stały dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizora oraz wspólnego aneksu kuchennego. Z okien apartamentu rozciąga się piękny widok na Tatry.

Apartament Kwaśnica o powierzchni 15 m2, znajdujący się na drugim piętrze, jest idealny dla 3 osób. Klimatu dodaje jedna ze ścian, która została wyłożona kamieniami. W części głównej znajduje się jedno łóżko dwuosobowe i jedno łóżko jednoosobowe, stół oraz szafa. Do dyspozycji gości jest również łazienka z prysznicem, telewizor oraz współdzielony balkon z widokiem na Tatry.

Apartament Bundz o powierzchni 15 m2, znajdujący się na drugim piętrze, jest idealny dla 3 osób. W apartamencie znajduje się jedno łóżko dwuosobowe i jedno łóżko jednoosobowe, stół oraz szafa. Do dyspozycji gości jest również łazienka z prysznicem, telewizor oraz współdzielony balkon z widokiem na Tatry.

Apartament Moskol o powierzchni 15 m2, znajdujący się na drugim piętrze, jest idealny dla 2 osób. W apartamencie znajduje się łóżko dwuosobowe, łazienka z prysznicem i telewizor.

Apartament Bryndza o powierzchni 13 m2 jest idealny dla 2 osób. Klimatu dodaje jedna ze ścian, która została wyłożona kamieniami. W apartamencie znajduje się łóżko dwuosobowe, łazienka z prysznicem i telewizor.

Wszyscy Goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, wspólnej kuchni oraz prywatnego parkingu.

Dane kontaktowe

Mrowce 17B

34-500 Zakopane

+48 694 800 560

zakopane@rentplanetapartments.pl

www.rentplanet.pl/zarezerwuj/apartamenty-zakopane


Nasi partnerzy