Rezydencja Marjo

Opis obiektu

Rezydencja Mario to nowoczesny obiekt o najwyższym standardzie wykonania i obsługi Gości. Jego lokalizacja na uboczu, a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków i z dogodną komunikacją do atrakcji Zakopanego, czyni z niego miejsce wypoczynku pożądane przez każdego klienta o wyrafinowanym guście. Oddalenie od radosnego zgiełku Zakopanego pozwoli na niezmącony niczym wypoczynek bądź naukę. Doskonałe warunki do zregenerowania sił po zajęciach zapewnią podgrzewany basen, sauna, siłownia oraz jacuzzi - dostępne bez ograniczeń czasowych. Rezydencja jest też wspaniałym miejscem na bazę wypadową na spacery.

Atrakcje
Rezydencja oddaje do dyspozycji Gości duży i elegancki ogród zaprojektowany przez architekta zieleni z miejscem na ognisko czy grilla. Na terenie ogrodu jest również oczko wodne oraz dużo wolnej przestrzeni trawiastej, wśród której ukryta jest altanka. Około 500m od obiektu znajdują się tereny tras biegowych, a około kilometra wejście na ścieżkę pod Reglami.

Ilość miejsc parkingowych
Dwa miejsca w garażu i cztery na parkingu zewnętrznym w ogrodzie. Nie ma możliwości zaparkowania autokaru. Garaż i miejsca parkingowe w ogrodzie są monitorowane.

Sala konferencyjna
W obiekcie jest mała sala konferencyjna na 16 osób. Zajęcia szkoleniowe mogą odbywać się zarówno w typowej sali szkoleniowej, w salonie na wygodnych kanapach bądź w jadalni wyposażonej w długi stół konferencyjny.

Część wspólna
Znajduje się tutaj wyposażona kuchnia z kuchnią indukcyjną, piekarnikiem, zmywarką oraz mikrofalówką. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji Gości ekspres do kawy, wyciskarkę do soków, maszynę do krojenia chleba oraz toster i mikser. Kuchnia połączona jest z jadalnią, w której może na życzenie gości zasiąść 28 osób. Jadalnia jest połączona z kuchnią oraz salonem. Na wyposażeniu jest również deska do prasowania, żelazko i suszarka do włosów.
W części wypoczynkowej wśród zieleni kwiatów znajdą Państwo wygodne kanapy, kominek, telewizor i odtwarzacz DVD.

Apartament Zimowy (dla 4 osób)
Wyposażony jest w sypialnię z łożem małżeńskim, połączoną z pokojem dziennym z rozkładaną sofą.

Pokój Dębowy (dla 3 osób)
Pokój wyposażony jest w sypialnię z łożem małżeńskim oraz rozkładanym fotelem, na którym może spać dziecko.

Apartament Limba (dla 6 osób)
To apartament rodzinny złożony z dwóch pomieszczeń - sypialni z łożem małżeńskim i rozkładaną sofą oraz małego pokoju (ciemnego) z rozkładaną wersalką.

Apartament Słoneczny (dla 4 osób)
Apartament składa się z przytulnej sypialni wyposażonej w łoże i wygodnego salonu z kompletem wypoczynkowym.

Apartament Bursztynowy (dla 6 osób)
Apartament rodzinny złożony jest z salonu wyposażonego w duże łoże małżeńskie i rozkładaną sofę dwuosobową oraz małego pokoju z dwoma oddzielnymi łóżkami i łazienki z kabiną prysznicową. Apartament posiada drewniany wystrój wnętrz, przy nim znajduje się również aneks kuchenny.

Dane kontaktowe

Nędzy Kubińca 220

34-511 Kościelisko

+48 660 775 654

biuro@marjozakopane.pl

www.marjozakopane.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy