Skalny Dom Zakopane

Opis obiektu

Skalny Dom Zakopane to piękne i luksusowe miejsce, znajdujące się u stóp Tatrzańskiego Parku Narodowego i najpiękniejszej z dolin tatrzańskich - Doliny Strążyskiej. Niewątpliwym atutem domu jest jego położenie i uroczy widok na Gubałówkę i Giewont. Budynek stoi z dala od głównych ulic, dzięki czemu zapewnia spokój i ciszę.

Na parterze znajduje się salon o powierzchni 150m2 z kuchnią wyposażoną w zmywarkę, piekarnik i naczynia. Do biesiad zaprasza duży drewniany stół z krzesłami na 12 osób. Kominek, kącik komputerowy oraz stół bilardowy stanowią uzupełnienie salonu. Do dyspozycji gości pozostaje również zadaszona altana i stół biesiadny z widokiem na Gubałówkę.

Na pierwszym piętrze Skalnego Domu mieszczą się szykownie urządzone 2 - osobowe pokoje z widokiem na Dolinę Strążyską. Pokoje są kompleksowo wyposażone i mają prywatne łazienki.
Drugie piętro to oprócz 2 - osobowych pokoi z łazienkami, także przestrzeń zaadaptowana dla potrzeb najmłodszych gości. Znajduje się tu pokój zabaw, telewizor i konsola PS3.

Dane kontaktowe

Bogdańskiego 13A

34-500 Zakopane

+48 796 846 060

skalnydomzakopane@vp.pl

www.skalnydomzakopane.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy