Skalny Potok

Opis obiektu

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do NOWO WYBUDOWANEGO obiektu turystycznego w Zakopanem - Cyrhli. Znajdującego się na wysokości 1000 m n.p.m. Willa Skalny Potok znajduje się w malowniczo położonej dzielnicy Zakopanego- Cyrhli, która jest jednocześnie najwyżej położoną częścią Zakopanego. Atutem miejscowości jest spokój, cisza, czyste środowisko. Stąd rozciąga się widok na górskie szczyty Tatr oraz na Zakopane, które położone jest w dolinie.

Oferta:

  • Dysponujemy pokojami 2-, 3-, 4- osobowymi, komfortowo wyposażonymi z balkonem, łazienką oraz 7-osobowym apartamentem regionalnym.
  • Parking dla samochodów w obrębie działki.
Cyrhla graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym oraz obszarem Natura 2000 przez co jest świetną bazą wypadową w Tatry bez zbędnych dojazdów samochodem. Mamy wyjątkowo dogodne połączenie drogowe z Zakopanem i Bukowiną Tatrzańską, a także Słowacją poprzez przejście graniczne na Łysej Polanie. W ciągu kilku minut samochodem lub busem, (omijając korki) można dojechać do Ronda Kuźnickiego, Wielkiej Krokwi czy deptaku na Krupówkach. Blisko jest też do nowoczesnych basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej, czy wyciągów narciarskich.

Dane kontaktowe

Cyrhla 22C

34-500 Zakopane

+48 605 077 100

willaskalnypotok@wp.pl

www.willaskalnypotok.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy