Tatra Ski Chalet

Opis obiektu

Tatra Ski Chalet to luksusowa willa w stylu góralskim, o powierzchni 200m2. Zlokalizowana jest na widokowej działce, na wysokości 1050 m n.p.m. Górna stacja kolejki na Polanie Szymoszkowej znajduje się w odległości 500m od obiektu, a kolejkę Butorowy Wierch dzieli zaledwie 300m.
Najbliższa okolica willi jest zielona, mało zabudowana, a tuż za obiektem znajduje się las. Taka lokalizacja to gwarancja relaksu w ciszy i spokoju oraz zapierających dech w piersiach widoków na całą, niczym nieprzysłoniętą panoramę Tatr.

Willa posiada 3 kondygnacje. Na najniższej z nich znajduje się garaż z miejscami na dwa samochody, sauna, łazienka oraz kryty taras z ławeczkami i 4 promiennikami podczerwieni, które umożliwią spędzanie czasu na zewnątrz budynku, nawet w chłodniejsze dni. Dodatkowo stół do ping - ponga oraz kącik maluszka, który można z łatwością przenieść w inne dowolne miejsce domu.

Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią i nowocześnie wyposażoną kuchnią, sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim oraz komfortowa łazienka. Posiłki można spożywać przy dużym stole w jadalni, z miejscami dla 10 osób lub w promieniach słońca na tarasie.
Taras o powierzchni 60m2 wyposażony jest w zestaw wypoczynkowy oraz całoroczne jacuzzi, w którym woda osiąga temperaturę 45 stopni. Na tarasie zadbano o komfort gości poprzez zastosowanie 4 lamp infrared oraz częściowo podgrzewanej podłogi.

Na poddaszu stworzono prywatną strefę gości, w skład której wchodzą 3 sypialnie oraz łazienka. Każdy pokój posiada własny balkon ze spektakularnym widokiem na Tatry. Południowo - zachodnia ekspozycja sprawia, że każde z pomieszczeń jest doskonale doświetlone i nasłonecznione.

Na uwagę zasługuje niezwykłe wykończenie willi oraz jej zachwycająca architektura. Dom zbudowany jest z drewnianych bali, połączonych z kamieniem, dach pokryty jest gontem, balustrady balkonów i tarasów to misternie wykonane góralskie dekory. Drewniane elementy we wnętrzu willi wykonano z ogromną starannością. Dzieło wieńczą ręcznie kute, metalowe dekoracje, lampy, klamki i balustrada schodów, a także piękne hafty na tkaninach.

Kondygnacje:
Poziom -1: sauna z łazienką, garaż, taras, sala rozrywki (kącik maluszka, stół do ping-ponga).
Parter: salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka, taras.
Poziom +1: 3 sypialnie, łazienka.

Dane kontaktowe

Salamandra 46

34-511 Kościelisko

+18 521 38 50

info@goralpoleca.pl

www.goralpoleca.pl/obiekt/37/tatra-ski-chalet


Nasi partnerzy