U Siedlorza

Opis obiektu

Biały Dunajec jest położony u podnóża polskich Tatr i stanowi dla zmotoryzowanych gości idealny punkt wypadowy do wszystkich górskich atrakcji. Łatwo stąd zaplanować wycieczki turystyczne zarówno do wschodniej (Morskie Oko), jak i zachodniej części Tatr (Dolina Chochołowska).

W promieniu kilkunastu kilometrów znajdują się cztery Aquaparki, korzystające z termalnych źródeł oraz kilkanaście świetnie wyposażonych stacji narciarskich.
Unikając zakopiańskich korków łatwo dotrzeć na flisacki spływ tratwami, organizowany przełomem Dunajca, zwiedzając przy okazji legendarny Zamek w Niedzicy i Jezioro Czorsztyńskie. Malownicze trasy rowerowe umilą pobyt każdemu cykliście, a zaawansowanym kolarzom znacznie podniosą poziom adrenaliny.

Obiekt oferuje 120 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 - osobowych, wyposażonych we własne łazienki i TV. W sali ogólnej zainstalowany jest stół bilardowy i piłkarzyki.

Mocnym punktem kwatery jest własna karczma, bezpośrednio przylegająca do budynku domu. Goście mogą korzystać z wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji. Istnieje również możliwość organizacji wcześniej zamówionych imprez dla większych grup, z indywidualnym doborem menu.Na życzenie gości w Karczmie może zgrać góralska kapela.

Dane kontaktowe

Jana Pawła II 177

34-425 Biały Dunajec

+18 207 33 40, +48 608 337 250

teresalichaj@wp.pl

www.lichaj.bialydunajec.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy