Villa Cichosza

Opis obiektu

Villa CichoSza mieści się w klimatycznej Czarnej Górze, położonej nad rzeką Białką, w sąsiedztwie Bukowiny i Białki Tatrzańskiej. Lokalizacja zapewnia nie tylko spokój, ale jednocześnie szybki dostęp do najlepszych wyciągów narciarskich Podhala i Spisza oraz dobroczynnych wód termalnych.

CichoSza to nowoczesny obiekt noclegowy o subtelnym i nienachalnym stylu. W ofercie obiektu znajduje się 12 pokoi z łazienkami, w tym 2 pokoje typu luxury o podwyższonym standardzie. Każdy z pokoi został wyposażony w łazienkę z prysznicem, tv, dostęp do bezprzewodowego Internetu, a większość z nich posiada także wyjście na balkon, z którego rozpościera się bajeczny widok na górujące w oddali tatrzańskie szczyty.

Goście Villi CichoSza zyskują także dostęp do przestrzeni jadalnianej połączonej z aneksem kuchennym. Latem na podwórku można korzystać z grilla, zielonego ogrodu, który może być świetnym miejscem do rekreacji dla całej rodziny. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw z atrakcjami dla dzieci.

Dane kontaktowe

Cicha 10

34-532 Czarna Góra

+48 609 578 342

info@villacichosza.pl

villacichosza.pl


Nasi partnerzy