Willa Kazikowa Kuźnia

Opis obiektu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej willi "KAZIKOWA KUŹNIA" w Białce Tatrzańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Kotelnicy Białczańskiej (300m).
Budynek oddany do użytku w 2017 roku - wybudowany z najwyższej jakości lokalnych materiałów, w znacznej części z naturalnego drewna przez co każdy pobyt to niepowtarzalna dawka góralskich doznań.

Goście mają do dyspozycji klimatyzowane apartamenty 2 + 2 oraz 4 + 2, każdy z częścią wypoczynkową, łazienką oraz balkonem wychodzącym z każdej strony na malowniczy widok Tatr. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie podawane w klimatycznej sali kominkowej, zimne i gorące napoje, oraz chleb ze smalcem według oryginalnej receptury Pana Kazimierza serwowane przez cały dzień.

Dodatkowo w każdą niedzielę sezonu zimowego, zapraszamy wszystkich naszych gości na wieczór z kapelą góralską oraz rybnym poczęstunkiem.

Dla spokoju rodziców przygotowaliśmy specjalną salę zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas podczas gdy dorośli oddają się grze w szachy, bilarda, darta czy piłkarzyki.

Do tego bezpłatne WiFi, przechowalnia sprzętu, parking, miejsce do grillowania oraz wiele innych udogodnień dla małych i dużych.

Dane kontaktowe

Środkowa 238

34-405 Białka Tatrzańska

+48 515 755 442, +48 501 203 363

kazikowakuznia@gmail.com

www.kazikowakuznia.pl


Nasi partnerzy