Willa Limba Kościelisko

Opis obiektu

Willa Limba położona jest w Kościelisku - niewielkiej miejscowości mieszczącej się u podnóża Tatr, sąsiadującej z Zakopanem. Lokalizacja obiektu w pobliżu górskich szlaków zachęca do pieszych wędrówek. Dolina Małej Łąki, Giewont, Czerwone Wierchy, Butorowy Wierch czy Polana Szymoszkowa są na wyciągnięcie ręki. Słynne Krupówki znajdują się w odległości 3 km.

Obiekt oferuje pokoje 2, 3 i 4 - osobowe oraz pokoje typu studio dla 4 - 6 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, a większość z nich ma balkony. Pokoje wyposażone są standardowo w lodówki, kuchenki mikrofalowe i indukcyjne, czajniki elektryczne, szklanki i naczynia.

Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, wokół którego płynie strumyk Cicha Woda. Wśród zieleni ogrodu położony jest basen letni z podgrzewaną wodą. W ogrodzie znajduje się również drewniany szałas, miejsce na ognisko i grilla. Zimą można korzystać z położonych w pobliżu wyciągów, wypożyczalni sprzętu i szkółki narciarskiej. Goście w trakcie pobytu mogą korzystać z sauny infrared. Cały obiekt objęty jest zasięgiem darmowej sieci Wi-Fi.

Dane kontaktowe

Karpielówka 68

34-511 Kościelisko

+18 207 06 47, + 48 501 792 152

willa-limba@wp.pl

www.willalimba.pl


Nasi partnerzy