Willa Sichelscy

Opis obiektu

Willa Sichelscy mieści się w samym sercu malowniczej i tętniącej żywą góralską kulturą wsi Biały Dunajec. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie. Do centrum Zakopanego jest około 7km, a Termy Szaflary i Gorący Potok znajdują się w odległości zaledwie 1km od domu. W okolicy znajduje się też kilka wyciągów narciarskich, co sprawia, że wypoczynek zarówno latem, jak i zimą staje się wyjątkowy. Na terenie obiektu znajduje się też plac zabaw dla dzieci, a parking jest monitorowany całodobowo.

Stylem obiekt nawiązuje do architektury podhalańskiej. W budynku znajdują się przestronne pokoje o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne, małżeńskie łóżka oraz meble wykonane z drewna jesionowego.

Budynek wyposażony jest w nowoczesny system przeciwpożarowy, połączony ze stałym monitoringiem zewnętrznym i wewnętrznym. Każdy z pokoi posiada własny system zabezpieczający. Po opuszczeniu pokoju odcina on zasilanie elektryczne (z wyjątkiem lodówki), co pozwala uniknąć sytuacji narażających życie lub zdrowie nasze i naszych Gości.

Dane kontaktowe

Jana Pawła II 152

34-425 Biały Dunajec

+48 889 821 484

januszsichelski@wp.pl

willasichelscy.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy