Willa Wrzos

Opis obiektu

Willa Wrzos znajduje się w pięknym i malowniczo położonym zakątku Zakopanego. Z okien domu rozpościera się widok na Kasprowy Wierch, Giewont i Nosal. Lokalizacja jest doskonałą bazą wypadową na szlaki turystyczne i inne atrakcje regionu. Jest to również świetne miejsce na długie, relaksujące spacery lub wycieczki rowerowe na świeżym powietrzu. W niedalekiej odległości znajdują się stoki narciarskie na Nosalu, Antałówce, Kozińcu i Ugorach oraz Aqua Park.

Obiekt oferuje komfortowe pokoje 2, 3 i 4 - osobowe. Ich wyposażenie obejmuje łazienki, balkony, TV oraz bezprzewodowy Internet. W Willi znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny i jadalnia, a na zewnątrz ogrodzony ogródek grillowy i plac zabaw dla dzieci. Goście mogą również korzystać z ogrodzonego parkingu.

Studia 2, 3 i 4 - osobowe o podwyższonym standardzie, powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach. Każde z nich wyposażone jest w aneks kuchenny, zawierający płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik, sztućce oraz naczynia. W pokojach znajdują się łazienki z prysznicem oraz telewizory z płaskim ekranem.

Dane kontaktowe

Paryskich 28B

34-500 Zakopane

+48 785 978 822, +48 691 198 718

biuro@willawrzos.pl

www.willawrzos.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy