Zakopiański Dwór***

Opis obiektu

Zakopiański Dwór*** położony jest w spokojnej i malowniczej okolicy, u wejścia do Doliny Białego, w odległości zaledwie 900 m od słynnych Krupówek oraz skoczni narciarskiej Wielka Krokiew.

Lokalizacja sprawia, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i odnalezienia chwil spokoju, jak również korzystania z wielu atrakcji Zakopanego. Miejsce to jest gwarancją najwyższej jakości usług, z naciskiem na najdrobniejszy szczegół.

Oferujemy Państwu przestronne, urządzone w góralskim stylu pokoje, każdy z nich wyposażony jest w osobną łazienkę oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Obiekt dysponuje restauracją specjalizującą się w daniach kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej opartej wyłącznie na świeżych oraz naturalnych produktach. Na dobry początek dnia w lokalu serwowane jest obfite, urozmaicone śniadanie w postaci bufetu.

Na miejscu znajduje się przechowalnia sprzętu narciarskiego, kącik zabaw dla dzieci a także strefa relaksu, w której odpłatnie można skorzystać z bogatej oferty profesjonalnych masaży a także sauny fińskiej. Zakopiański Dwór*** to jedyne tak klimatyczne miejsce w Zakopanem.

Dane kontaktowe

Droga do Białego 1

34-500 Zakopane

+ 48 500 536 117

biuro@zakopianskidwor.pl

www.zakopianskidwor.pl


Nasi partnerzy